Wpis z mikrobloga

Jest tu duża grupa płaczków szlochających za i pragnących powrotu Platformy Obywatelskiej, pal licho, może być w niebieskich barwach Nowoczesnej Platformy Obywatelskiej. To teraz zastanówcie się przez chwilę Mirki i Mirkówny, co by było, gdyby trzeci raz z rzędu rządziła PO z PSLem i/lub Nowoczesną.

Na przykład byłoby tak:
- Polska przyjmuje uchodźców, każdą ilość, którą narzuciłaby nam z góry Bruksela,
- Polska przyjmuje Euro, dla ratowania palącej się unii monetarnej w UE,
- Polska legalizuje małżeństwa homoseksualne,
- Polska w przestrzeni publicznej zajmuje się wszystkim byle nie ważnymi rzeczami, czyli mielibyśmy dyskusję o gender, homoadopcjach, zapłodnieniu metodą in vitro, różnorodności, marginalizacji kościoła, szczególnej ochronie mniejszości seksualnych, nowoczesnym patriotyzmie serwowanym przez libtardów (płać podatki, sprzątaj psie kupy, orzeł może itp.),
- Polska dalej walczy z prawicą i opozycją,
- Polska podnosi podatki, bo uchodźcy, bo budżet, rosną ceny wszystkiego
A jedynie grupa kolesi nadal żyje sobie jak pączki w maśle.

| #takbybylo | #polityka |
  • 18
- Polska podnosi podatki, bo uchodźcy, bo budżet, rosną ceny wszystkiego

Polska w przestrzeni publicznej zajmuje się wszystkim byle nie ważnymi rzeczami
Polska dalej walczy z opozycją,
Polska przyjmuje uchodźców

@ajaracki:
@M1r14mSh4d3:
o czym ty w ogóle bredzisz.

Polska przyjmuje Euro, dla ratowania palącej się unii monetarnej w UEy tekst...


przez 8 lat nie przyjęli, a teraz nagle by im się odmieniło?

Polska legalizuje małżeństwa homoseksualne,


no i co w tym niby by złego było. Poza tym żeby to zrobić potrzeba zmiany w konstytucji.

Polska w przestrzeni publicznej zajmuje się wszystkim byle nie ważnymi rzeczami,


a teraz niby ważnymi się zajmują?

Polska
@Piesmen: @Barteklowca: Nie wiem jak OP ale mnie też martwią takie rzeczy ale wcale nie jestem przychylny PIS. Tak jakoś sie utrało na wykopie przez ostatnie miesiące że jak krytykuje sie PO to sie jest pisowcem i vice versa.

W waszych odpowiedziach jedyne co widać to "pis to pis tamto" zamiast krytycznie podejśc zarówno do PO jak i PIS.