Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #randki #ankieta

Ludziska, co sądzicie o zabraniu nowo poznanej dziewczyny (2 spotkanie) do parku na wino? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będziemy pić z plastikowych kubeczków.
Pomysł wydaje mi się spoko ale znając siebie może nieco odbiegać od standardów normy jaką uznają inni ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co sądzisz?

  • Jestem rożowypasek, SWIETNY POMYSŁ 7.0% (166)
  • Jestem rożowypasek, KIEPSKI POMYSŁ 4.4% (104)
  • Jestem niebieskipasek, SWIETNY POMYSŁ 37.2% (883)
  • Jestem niebieskipasek, KIEPSKI POMYSŁ 31.7% (752)
  • Sprawdzam tylko wynik 19.8% (470)

Oddanych głosów: 2375

  • 38
  • Odpowiedz
@damianooo5: a będą kible w pobliżu? Niektórzy mają słaby pęcherz albo czują się niepewnie z potrzebą więc jest im potrzebna chociaż sama świadomość że WC jest w razie czego.
  • Odpowiedz
@damianooo5: a to żadna romantyczna szopka, picie wina z kubka to jak picie wódki z plastiku, niby można ale mało osób to lubi. W chińczyku kupisz szklane kieliszki za 3-5 zł, po czym możesz je wyrzucić. To niby mało a jednak wiele.
Chyba że celujesz w frendzone, to nie było gadki
  • Odpowiedz
@damianooo5: Ja ze swoim obecnym niebieskim chyba własnie też na 3 czy 4 randce sobie na kocyku pod gwiazdami w parku popijaliśmy winko. Ogólnie pomysł nie jest zły, jeśli dziewczyna jest normalna. Możesz brać się do działania
  • Odpowiedz
@damianooo5: zależy ile macie lat. Sama wprawdzie poszłabym na coś takiego (chociaż wolę chyba na dachu niż w parku :D), całkiem spoko sprawa, ale jednak sporo dziewczyn po 20 roku życia woli coś bardziej eleganckiego. Kwestia też, czy ma kij w dupie. Jak jest wyluzowana to raczej nie będzie problemów ;)
  • Odpowiedz
@damianooo5: Zaznaczyłam, że kiepski pomysł, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że dziewczyna nie będzie zachwycona pomysłem (nie wiem, na ile ją znasz) i dodatkowo Twój pomysł wypada słabo, jeśli chodzi o te plastikowe kubeczki, bo trochę to zalatuje menelem. Weź jakieś szkło, wtedy wg mnie będzie na plus.
  • Odpowiedz
@damianooo5: ja tak raz zrobiłem, piliśmy z gwinta (w końcu podlasie), zawitała do nas straż miejska i przy moim wyjaśnieniu, że to randka (wziąłem też małe świeczki i paprykarz szczeciński) dostaliśmy tylko pouczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz