Wpis z mikrobloga

@squash1234: komentarz czytałem i szczerze, nie mam zdania bo nie znam twórczości undamaryny ani tego gościa, ale

większość iOS'owców jest kojarzonych z pedalstwem


kto jest tym arbitrem, który jasno ustanowił że ios jest homo? A android to ma jakieś antyhomo zabezpieczenia i to only straight system? w ogóle co ma marka telefonu czy OS do orientacji seksualnej stary xD To tak jakby powiedzieć, że honda jest dla pedałów a ford już
Nasza relacja wyglądała ogólnie tak - poznaliśmy się, rok związku, po roku od zerwania seksy przyjacielskie i nagle finito. Xd


@josedra52: O #!$%@?! Właśnie sobie uświadomiłem. To nie jest wyjątek, to jest reguła. Moje doświadczenie i moich kumpli jest dokładnie takie samo. Kilka lat chodzenia, zerwanie, sexy po zerwaniu przez kilka miesięcy, a potem urwanie kontaktu. No bo jak nie ma sexów i nie ma związku to po co gadać jeszcze.
atUndaMarina: Od tak dawna na Wykopie, a nawet zawołać nie umiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie do końca wiem skąd u Ciebie tak wysokie mniemanie o sobie (chyba, że to zalążki schizofrenii) - szczerze watpię, żeby ktoś z własnej, nieprzymuszonej woli obserwował Twój profil. Pewnie Cię zaskoczę, ale z racji tego, że dorzucasz trochę raka gdzie się da, zauważenie Twojego contentu jest (niestety) nieuniknione. Poza tym skoro masz
"Moja teoria na ten temat jest taka, że laska w tym czasie szuka lepszego stałego kochanka i jak go już znajdzie to wtedy Ty nie jesteś jej już do niczego potrzebny. Wszystkiemu winna nimfomania."
@Jah00
@cropdd: Napisał, że byli rok w związku. Może ona zdecydowała się na taki układ tylko dlatego, że liczyła, iż on zmieni zdanie i po jakimś czasie wrócą do związku. Nie udało się, zobaczyła, że jest tylko