Wpis z mikrobloga

To co teraz moderacja odwaliła to jakaś porażka. Usunięto mój wpis, który brzmiał tak:

Andrzej Duda spotkał się z premierem Kanady, który obiecał mu wzmocnienie wschodniej flanki NATO.

Wyborcza dała taki tytuł artykułowi na ten temat.

,,ANDRZEJ DUDA PRZYJĘTY JAK PROWINCJONALNY SEKRETARZ KOMUNISTYCZNEJ PARTII CHIN"

Przecież Trybuna Ludu chowa się przy tej propagandzie. To są zwykłe dziennikarskie sz**ty.


@Moderacja Serio? Serio??? Takie coś?

#4konserwy #cenzura #afera ##!$%@?

Wołam osoby plusujące ten wpis.

@Anal91, @Andrew1818, @andrzej_dzidziuszkiewicz, @Antelius, @archemicuss, @ArcyCyc, @asenjo, @Aterr, @Aureos, @Awerege, @ayylmaolamo, @bacpi, @bIiny, @BlackLight, @bluehawaii91, @bones1909, @CensoreD, @Ciuliczek, @coma24, @Cooldawg, @corazmniejdni, @Corkess, @crackhack, @Crimson_Ghost,
źródło: comment_wwmPhXjAdi5iEtwDNWSxzdJRSgn1I72g.jpg
  • 31
@Songox25 Cóż, jeśli faktycznie został przyjęty jak "PROWINCJONALNY SEKRETARZ KOMUNISTYCZNEJ PARTII CHIN", to w sumie poprawnie go przyjęli.

Trudeau nie przyjął Dudy w swoim gabinecie ani nie zaprosił go na kolację, tylko spotkał się z nim w budynku kanadyjskiego parlamentu. Co wynika z faktu, że podróż Dudy ma charakter nieoficjalny, tzn. nie poleciał tam na zaproszenie rządu Kanady. W podobnej formule kanadyjski premier spotkał się kilka godzin wcześniej - dokładnie w tym
@Songox25: Moderacja jest tak wybiórcza i upośledzona że już nic mnie nie dziwi. Poza tym ten portal jest już tylko śmieszna karykaturyką samego siebie sprzed lat. Tu nie ma się co oburzac, tu trzeba się litowac.