Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie w Warszawie jest najlepszy kebs? W pt przyjeżdżam a znajomy mówił o genialnym kebsie ale nie pamietam gdzie to było
#warszawa #pytaja
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zirytowana_plaszczka: ja byłem miesiąc temu - swoją drogą byłem mocno zdziwiony, po tylu zachwytach w internecie, a dostałem coś tak okropnego, że masakra - niedogrzane mięso, prawie brak surówki i do tego sos łagodny o smaku oleju - nawet to majonezu nie przypominało...
  • Odpowiedz
@dzikiczytelnik: z niejednego pieca jadłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ostatnio jakoś spadła mi ochota na kebsy i wolę na dobrego chińczyka pójść. Obok Sapko, na Nowolipkach, jest Złoty Ryż. Bardzo dobry według mnie
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: a różnie. zazwyczaj curry, ale zdarzyło mi się też eksperymentować z kurczakiem na maśle, chyba w miodzie, jakimś tam w panierce, z pad thaiem. Ogólnie wszystko tam mi smakowało. Jak jesteś fanem ostrego to przy zamówieniu poproś o dodatkowe sosy i papryczki, bo są świetne
  • Odpowiedz
@szabela: Habiba Kebab jest super. Jak amrit to ew na cienkim. Na grubym to tragedia. Sam Amrit to zwykły kebab, niczym się nie wyróżnia. Jest po prostu zjadliwy.
Kebab King - omijać
  • Odpowiedz
  • 0
Chinczyki kojarzą mi sie tylko ze south parkiem i powiedzeniem ze jeżeli pies szczeka to jest zwyczajnie nie dogotowany ( ͡ ͜ʖ ͡) pare lokalizacji zapisanych, gdyby ktoś sie skusił ewentualnie na piwko w pt ;p
  • Odpowiedz