Wpis z mikrobloga

@nesti32: Mógłbyś dokładnie wytłumaczyć jak to wygląda? Jakbym złożył chęć kandydowania na np. 3 kierunki, a dostanę się na jeden, który nie jest moim marzeniem, to czekam na kolejne rekrutacje? Skoro można zająć 5 miejsc to siłą rzeczy przy kolejnych rekrutacjach spadają progi. Ile tych rekrutacji jest, ile mogę czekać, żeby się dostać, ale żeby pozostałe miejsca na które się dostałem nie przepadły? Nie znalazłem na ten temat informacji na
  • Odpowiedz
@paczus13: W przypadku o którym mówisz to możesz albo złożyć tam papiery dla pewności, aby nie zostać później z niczym albo nie składać i ryzykować. Jednak obojętnie czy złożysz swoje dokumenty na jakimś wydziale czy nie to możesz nadal przestępować do kolejnych rekrutacji. Mówiąc o progach to tak, spadną i to na niektórych kierunkach o wiele punktów. Za przykład można wziąć informatykę na EAiIB gdzie rok temu był to najwyżej
  • Odpowiedz
@Relewantny: jak przetrwasz matmę to myślisz, że złapałeś Boga za nogi, a tu ci #!$%@?ą fizyką, ZK, mechaniką i będziesz #!$%@?ł i #!$%@?ł. Później jeszcze wytrzymka i prawie jesteś w domu.
Prowadzący to w 90% #!$%@?, jak będziesz miał zajęcia na innych wydziałach (a będziesz) to nagle wielki zonk jak można mieć tak fajnych prowadzących.
Planujesz robić cokolwiek innego poza studiowaniem? Przygotuj się na #!$%@? plan, który skutecznie będzie próbował
  • Odpowiedz