Wpis z mikrobloga

  • 1302
Nie rozumiem, jak można mieć taką nienawiść, tak wielki ból dupy, by cieszyć się z bana gościa, który zamiast narzekać, postanowił stworzyć coś ciekawego (innego) na mikroblogu i poświęcił wiele godzin swojego życia by to zrobić. Skąd w was taką nienawiść? Pamiętam z @bezoka było to samo. Smutno mi, że na mirko jest tyle osób które tak niesamowicie "#!$%@?" wszelkiej maści odstępstwo od normy i przykład jakiegoś indywidualizmu - i to jeszcze wszystko poparte taką straszną agresją bo "gość mi się wyświetla w gorących"..
  • 77
  • Odpowiedz
via Android
  • 59
@B_P_R_D ja nie mam nikogo na czarno.. Dla mnie serio bez różnicy czy przewine myszką/palcem ten jeden post więcej czy nie, zresztą od tego właśnie jest czarno by korzystać, jak sie kogos nie lubi to olej, ale po chorele napierdzielać i cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia? Tym bardziej że większości osób (w tym mnie) jego działania naprawdę przypadły do gustu
  • Odpowiedz
@sorek: to taka nasza zawiść ale też trochę uargumentowana, bo koleś z jednej strony rzeczywiście był zabawny, ale z drugiej czasami przesadnie żenujący, czy wręcz chamski. A że plusów dostawał i tak od groma, za prawie każde wierszydło, to wielu osobom się to pewnie nie podobało :D taka moja teoria
  • Odpowiedz
@sorek: Gdybyś się jeszcze zastanawiał i miał wątpliwości czy wracać do tego kraju, przypomnij sobie o tych wpisach bólodupców, potem zdaj sobie sprawę że to przekrój polskiego społeczeństwa. Wtedy wszystkie wątpliwości znikną ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sorek: inny != ciekawy. Tego pana miałem na czarnej, bo jego "twórczość" (cztery marne zwrotki na krzyż o bardzo niskim poziomie poetyckim, bardzo łatwo cię zadowolić swoją drogą) była żenująca, irytująca, a w dodatku nachalna, bo najzwyczajniej w świecie pojawiał się w gorących jako najbardziej plusowany komentarz, czego czarnolisto nie ogarnia.

#!$%@? z tym "polskim podejściem", koleś miał zarówno dużo fanów jak hejterów. Jak wypokowi programiści naprawią czarnolisto to niech sobie
  • Odpowiedz
@sorek: jak nie będę musiał tego gówna oglądać to niech wrzuca co chce, nie używam praktycznie czarnej listy, ale dla tego gościa zrobiłem jeden z nielicznych wyjątków, a i tak pod co drugim postem widoczne były dla mnie jego wypociny. A już robienie teraz z niego jakiegoś męczennika, który ubarwiał smutny portal to jakaś abstrakcja dla mnie xD
  • Odpowiedz
@sorek: bo czarna lista dla niego nie działała (oficjalny powód ludzi, którzy nie trawili takich wpisów) nieoficjalny to ból dupy, o zabierane plusy gdyż komentarze miały wiecej niz wpis :D mi tam nie przeszkadzalo, lubie takie pierdoły czytać
  • Odpowiedz