Wpis z mikrobloga

  • 1302
Nie rozumiem, jak można mieć taką nienawiść, tak wielki ból dupy, by cieszyć się z bana gościa, który zamiast narzekać, postanowił stworzyć coś ciekawego (innego) na mikroblogu i poświęcił wiele godzin swojego życia by to zrobić. Skąd w was taką nienawiść? Pamiętam z @bezoka było to samo. Smutno mi, że na mirko jest tyle osób które tak niesamowicie "#!$%@?" wszelkiej maści odstępstwo od normy i przykład jakiegoś indywidualizmu - i to jeszcze wszystko poparte taką straszną agresją bo "gość mi się wyświetla w gorących"..
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorek: jak zwykle w placz i jak zwykle karta "bo polak" zagrana. Dostał bana to dostał i tyle. Ile jeszcze razy będziesz plakal jak to jest zle i niedobrze.
  • Odpowiedz
@sorek @golomb13 Niektórzy to chyba tylko czekają na takie momenty żeby ponarzekać na polską mentalność. Koleś spamował dennymi wierszykami, ale ban to wina zawistnych polaczków co zabijają wybitne jednostki. To już zaczyna być nudne.
  • Odpowiedz
  • 8
@IsraelKilman: POPATRZ JAKI JESTEM OSWIECONY, TYLKO MROZEK I BEKSINSKI #!$%@?, RYSUJESZ COS SAM? HAHA ALE CIOTA JAKIE GOWNO, LEPIEJ NIC NIE RYMUJ BO USZY WIEDNO

idz pan w #!$%@?
  • Odpowiedz
@sorek: Mnie szczególnie nie denerwował, ale każdy jeden wpis był opatrzony jego dennym, suchym komentarzem. W pewnym momencie to zaczyna męczyć. W dodatku kiedy #czarnolisto nie działa jak powinna, to nie ma co się dziwić.

No i masz pretensje,że multikonto polecialo za multi? dx
  • Odpowiedz
@sorek: po jakims czasie mnie irytowal i dodalem na czarna, ale co z tegog jak csly czas mi sie pojawial w najbardziej plusowanych komentarzach. Ale jak michau naprawi ten bug to niech wraca, komu sie bie bedzie podobal to go zablokuje i bedzie mial spokoj.
  • Odpowiedz
@sorek: po pierwsze gdyby działała czarnolista tak jak powinna to by nie było problemu. po drugie wcale oryginalny nie był, bo na reddicie kilka lat temu była moda na takie 'novelty accounts', a po tamtych czasach pamiątką jest bardzo popularny użytkownik PoemForYourSprog, który pisze krótkie wierszyki odnoszące się do treści komentowanego komentarza. Różnica polega jednak na tym, że jego wierszyki są dłuższe, mają wysokiej jakości rymy i często kończą się
  • Odpowiedz
@sorek: Indywidualizm sam w sobie nie stanowi żadnej wartości, ludzie mieli go dość nie dlatego że był "inny" tylko dlatego że od jego żenujących gimbowierszyków można było dostać raka. Szczerze współczuję ludziom których to bawiło, jeśli potrzebujecie rozrywki na podobnym poziomie obejrzyjcie sobie jakiś polski kabaret albo gówno płynące potokiem albo coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
@sorek: nie wiem jak Ty, ale ja czarnolistuje każda osobę której poziom wypowiedzi jest poniżej pewnej normy. Wypowiadał się na tyle często, że nie dało się tego nie zauważyć i mam w dupie jakie było powołanie autora.
  • Odpowiedz
bo "gość mi się wyświetla w gorących"


@sorek: To jest już w ogóle tak debilny argument że hej. W gorących wyświetla się mnóstwo gówna, bezużyteczne #rozdajo plusowane przez tysiące cebulaków, jakieś prośby o pomoc, które w sumie też jakości contentu nie zawyżają (chociaż nic do nich nie mam), miliony #pokazmorde, nie licząc nawet okrutnie suchych żartów itd. Nie każdemu się musi wszystko podobać, więc można
  • Odpowiedz
@sorek: wypok sirius biznes xD kisne z ludzi którzy buldupia o wesole wierszyki o bydlakach bo przecież dodałem na czarnolisto, podkreślam czarnolisto a on ośmielił mi się pokazywać xD wiesz jak mnie palec #!$%@? od tego skrollowania? marnowal moje cenne 5 sekund z zycia. O a bezoka ten to jest #!$%@?.... xD
  • Odpowiedz