Wpis z mikrobloga

  • 1302
Nie rozumiem, jak można mieć taką nienawiść, tak wielki ból dupy, by cieszyć się z bana gościa, który zamiast narzekać, postanowił stworzyć coś ciekawego (innego) na mikroblogu i poświęcił wiele godzin swojego życia by to zrobić. Skąd w was taką nienawiść? Pamiętam z @bezoka było to samo. Smutno mi, że na mirko jest tyle osób które tak niesamowicie "#!$%@?" wszelkiej maści odstępstwo od normy i przykład jakiegoś indywidualizmu - i to jeszcze wszystko poparte taką straszną agresją bo "gość mi się wyświetla w gorących"..
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jamtojest: @Siwyxd: nie czaicie, że czarna lista ma błąd i mimo że miałem go na czarnej, to pojawiał się w dwóch najbardziej plusowanych komentarzach pod każdym wpisem w gorących? do samego gościa nic bym nie miał gdyby nie ten błąd, bo bym go po prostu nie musiał oglądać...
  • Odpowiedz
@sorek: w akcie solidarności można by samemu pisać od czasu do czasu takie głupoty.
Ot, co by ubarwić mikrobloga, a i owszem, utrzeć trochę nosa marudom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@sorek: Mnie osobiście bawiła sumienność z jaką nasz poeta odpisywał na wpisy. Był prawie wszędzie. Jego rymy natomiast, cóż... Raz lepsze, raz gorsze. Jednak nie rozumiem dającego wszyscy tak się cieszą, on dodawał trochę kolorytu każdemu wpisowi, tak jak bezoka.
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: No właśnie nie czaję. Nie czaję jaki to jest problem. Zmarnował cenne 0.3 sekundy Twojego życia, bo musiałeś ominąć wzrokiem jego wpis? Co to zmienia, że się pojawiał?
  • Odpowiedz
@sorek: Byłoby dużo przyjemniej poczytać te wierszyki czy pooglądać rysunki bezooki gdyby pojawiały się sporadycznie pod kilkoma wpisami. Lepiej mniej, a lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? tym gównem pod każdym postem było irytujące, tym bardziej gdy #czarnolisto nie działała. Wówczas argument: "Jak Ci się nie podoba, to wrzuć na czarną listę" umiera.
  • Odpowiedz
@sorek: miałbym to głęboko w poważaniu, ale jakbyś przeglądnął gorące to byś wiedział, że czarna #!$%@? dawała a ja go wrzuciłem tam po dwóch dniach. Nie jestem za banowaniem ludzi za tego typu content, ale co mi z czarnej jak i tak był tak wyplusowany, że w komentarzach widziałem tą żenadę i znikała dopiero jak wszedłem we wpis. Więc jak wyżej, jak to naprawią to jest mi to obojętne, inna
  • Odpowiedz