Wpis z mikrobloga

Czytałem właśnie test Giulii
Jest dobrze, ale zastanawiam się nad jedną kwestią.
Giulia to będzie drogie auto, kierowane do dotychczasowych odbiorców klasy premium.

No i teraz przypomnijcie sobie - jak wyglądają salony BMW?
Wchodzisz i czujesz skórę (ew. skórę i kawę). Jest zazwyczaj miło i nie brakuje całej otoczki klasy premium.
Mercedes? To samo, tylko tam jest zazwyczaj jeszcze grzeczniej.
Lexus? Ujednolicone wystrojem budynki, nowoczesna architektura.

Alfa Romeo? No właśnie, jak jest w salonach alfy?
Bo z tego co pamiętam z własnych wizyt, stoją sobie w nich na przemian lub obok siebie: MiTo (czyli w sumie Punto), Fiat 500, Giulietta, znów Fiat 500 itd.
Sufit jest podwieszany, a kanapy postawione między paprotkami są z czarnej popękanej skóry. I z tym opisem przesadzam tylko trochę.

Sądzicie, że to będzie problem, by sprzedaż 500 konnego sedana, z silnikiem, do którego rękę przyłożyło Ferrari, odbywała się w takich warunkach?
#carburator <-- moj tag motoryzacyjny
#motoryzacja #samochody #alfaromeo #przemyslenia
macq2309 - Czytałem właśnie test Giulii 
Jest dobrze, ale zastanawiam się nad jedną k...

źródło: comment_hdu9iiAakF6HTzzP7Pxrshoyz2MdZkpO.jpg

Pobierz
  • 18
@macq2309: 4C, moje niespełnione marzenie jeśli chodzi o test drive, stała w Poznaniu tak :D
Giulia na tle obecnej gamy będzie się wyróżniać, ale jak będzie obok siebie dwie Giuliett'y, jakaś zwykła i QV, ze dwie, jeśli nie trzy Giulie, bo przecież trzon sprzedaży mają stanowić cywilne wersje, QV napędza hype na ten samochód, to będzie przyzwoicie.
A może zastosują metodę Porsche i ekspozycja w salonie będzie musiała być gruba i
kuraku - @macq2309: 4C, moje niespełnione marzenie jeśli chodzi o test drive, stała w...

źródło: comment_Df7KYPTr8r9JfqsZzm5XqvGJUv5bBnUa.jpg

Pobierz
@macq2309: może będzie trochę tańszy niż konkurencja? Zresztą będą też inne odmiany Giuli. A może zaczną wydzielać część salonów? AR 4C chyba się źle nie sprzedaje, a w salonach ich praktycznie nie ma. AR 8C też się wyprzedało bez otoczki luksusu. Rzuć linkiem do testu :)