Wpis z mikrobloga

@wojtouchy: Nie wiesz na co się piszesz z lowpro, uwierz mi. Raz próbowałem, szkoda gadać. System montowania grzałki to chyba jakiś masochista wymyślił.
  • Odpowiedz
  • 0
@GaHee: przyjdzie to zobaczę ( ͡º ͜ʖ͡º) raz na dwa tygodnie moge sie pomęczyć z grzałką. A ja i tak na normalnych ciśnie bo nie widzę sensu kręcić claptonow twistedow paralelow itp
  • Odpowiedz
no tak, ale jak masz większy opór to automatcznie musi wzrosnąć napięcie żeby ruszyło Ci do tych 30W przez co męczy się i elektronika i akus. Czemu nie wsadzisz parallela? na pewno by się zmieścił, a przeloty też nie są jakies strasznie małe
  • Odpowiedz
@wojtouchy: Sęk w tym że tego pręta tam nie wsadzisz, on jest tak skonstruowany, że nic nie idzie wsadzić do wewnątrz. Sam zobaczysz o co mi chodzi jak przyjdzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@GaHee: ja wiem ze nie wsadzę grzałki trzymając ją dalej na precie do zwijania? Ale jak już #!$%@? przy przykręcaniu to skręcenie nowej grzałki nie będzie problemem xD
  • Odpowiedz
nie potrzebujesz wielkiego sprzętu... ja do griffina nawet zrobiłem starred claptona i nie było problemów, żadnych hot spotów, nigdzie nie dotykał masy i było zajebiście
  • Odpowiedz
@wowowojtas: ściągałem ze szpuli w ciul drutu, składałem go na 4 części i takie cztery kawałki przy sobie nawijałem na śrubokręcie, później przekładałem przez otwory i jeden dokręcałem, a z drugiej strony jeszcze przeciągałem każdy z osobna drut obcęgami aby go napiąć równomiernie. potem dokręcałem i standardowo ściskałem rozgrzany drut co by ładnie równo sie grzał.
  • Odpowiedz