Wpis z mikrobloga

@GaHee: przyjdzie to zobaczę ( ͡º ͜ʖ͡º) raz na dwa tygodnie moge sie pomęczyć z grzałką. A ja i tak na normalnych ciśnie bo nie widzę sensu kręcić claptonow twistedow paralelow itp
no tak, ale jak masz większy opór to automatcznie musi wzrosnąć napięcie żeby ruszyło Ci do tych 30W przez co męczy się i elektronika i akus. Czemu nie wsadzisz parallela? na pewno by się zmieścił, a przeloty też nie są jakies strasznie małe
@wojtouchy: Sęk w tym że tego pręta tam nie wsadzisz, on jest tak skonstruowany, że nic nie idzie wsadzić do wewnątrz. Sam zobaczysz o co mi chodzi jak przyjdzie.
@GaHee: ja wiem ze nie wsadzę grzałki trzymając ją dalej na precie do zwijania? Ale jak już #!$%@? przy przykręcaniu to skręcenie nowej grzałki nie będzie problemem xD
nie potrzebujesz wielkiego sprzętu... ja do griffina nawet zrobiłem starred claptona i nie było problemów, żadnych hot spotów, nigdzie nie dotykał masy i było zajebiście
@wowowojtas: ściągałem ze szpuli w ciul drutu, składałem go na 4 części i takie cztery kawałki przy sobie nawijałem na śrubokręcie, później przekładałem przez otwory i jeden dokręcałem, a z drugiej strony jeszcze przeciągałem każdy z osobna drut obcęgami aby go napiąć równomiernie. potem dokręcałem i standardowo ściskałem rozgrzany drut co by ładnie równo sie grzał.