Wpis z mikrobloga

@Graf: Kupuj kupuj :) tylko szukaj porządnie. Opel Vectra B - moje ukochane ciężko o dobry egzemplarz, więc jak będzie to perełka, ale bywają. Rozejrzyj się za jakims francuzem (nawet lagune mozna wyrwać, byle z pewnego źródla :) ) Sam jeżdże i chwalę. Byle w benzynie.
@Bad: Musi być gaz, bo biedny jestem : D Ogółem zastanawiam się nad lanosem, bo faktycznie jest skubaniec tani, ale ponoć to awaryjne jest. Aczkolwiek też tak myślę, że czego bym nie kupował za 5000, to zawsze kupuję szrot lub coś co aspiruje do tego tytułu.
@alosiek: No właśnie ja celuję w zgazowane samochody. Lanosy, któych właściciele deklarują, że samochody w stanie dobrym kosztują mniej więcej 2000-2500 zł, a palą (niby) około 20 zł/100 km (gazu oczywiście).
@Graf: Każdy deklaruje że auto jest w dobrym stanie. Cudów się nie spodziewaj :) Po marce nie patrz tylko pojeździj i pooglądaj. To czego się nauczyłem po tych już ładnych paru samochodach z tej półki cenowej - to szukaj tylko od osób prywatnych, a nie komisy czy coś.