Wpis z mikrobloga

#mirkoliga
To już koniec 2 kolejki , jak i pierwszego pucharu w MirkoLiga w Fifa16 dla PC
Zwycięzcą ligi jak i pucharu został @LukEEE !!! GRATULUJE!!! W nagrodę ode mnie masz 20 000 coinsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W pucharze grał właśnie @LukEEE z @MiszczJoda 1mecz możecie obejrzeć tutaj a drugi tutaj
Co do następnej kolejki miałem naprawdę nie lada problem z rozpisaniem was, bo okazało się że wiele meczów zostało nierozegranych. Dlatego więc mecze rozegrane były dosyć istotnym kryterium w awansach i spadkach . Część z was awansowała o jedną ,a nawet dwie ligi a część zaliczyła spadek o jedną /dwie ligi .
5LigiMirkow nie ruszałem póki co , choć miałem taka chęć ale poczekam do końca ich kolejki, chyba że ktoś zrezygnuje z wyższej ligi
Tak więc aktualna rozpiska jest na www.mirkoliga.pl
Co do tego kim teraz gracie - sonda można by rzec 50/50 prawie
Moja decyzja na tą kolejke jest taka :
1mecz -dowolny zespół 2mecz -zespól dowolny OPRÓCZ -Barcelona ,Real , PSG, Bayern
I co istotne - chce zrobić wasze karty historii meczów (wygrane przegrane remis) jak i klubów którymi gracie /preferujecie grę .
Będe pisał prywatnie do każdego z was
Rozpiska na dniach się pojawi ,dla xbox i ps4 też
Rozważam również aby u : MirkoMiszcze 3pierwsze miejsca zostają , 3ostatnie spadek-ale co do tego jeszcze będe pisał .
Jeżeli ktoś chce zrezygnować albo wie że nie będzie miał czasu na mecze niech pisze tutaj , to dobry moment na to.
Od Czerwca albo Lipca wydłuże chyba kolejke do3tyg albo miesiąca ze względu na wakacje
Gdzie wpisujecie wyniki zaraz dodam
No i to chyba wszystko na tą chwile , chociaż na pewno o czymś zapomniałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozwodzenia dalej

Pozdrawiam

  • 11