Wpis z mikrobloga

Czy dziewczyna w wieku 19 lat z sześcioma (6) partnerami seksualnymi i jeden, kilkumiesięczny romans w wieku 16 lat (zdrada pierwszego partnera) to według Ciebie normalne czy przesada?

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow

Co o tym sądzisz?

  • Jestem różowym i tak - to przesada 8.6% (427)
  • Jestem niebieskim i tak - to przesada 74.2% (3662)
  • Jestem różowym i nie - to normalne/ujdzie 3.4% (170)
  • Jestem niebiskiem i nie - to normalne/ujdzie 13.8% (679)

Oddanych głosów: 4938

  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peszmerd: Oprocz tego, ze to prawdopodobnie bejt, to bardzo wielu chlopakow pewnie stoi przed takim dylematem, wiec zamiast rzucac haselkami jak koledzy wyzej warto sie pierw zastanowic skad laska wziela taki przebieg w wieku 19 lat. Pewnie zaczela sie rozdawac mlodo. Tylko czemu? Najprawdopodobniej przez problemy w relacji z ojcem - normalne dziewczynki (dzieci!) nie rozkladaja nog w wieku 13-14 lat, do tego sa potrzebne powazne problemy ze soba.

Do tego pojawia sie pytanie czemu tak naprawde nie chcemy dziewczyn z wysokim przebiegiem szukajac stabilnego zwiazku.


Ta nieslawna korelcja miedzy liczba partnerow a ryzykiem rozwodu imo bierze sie stad, ze zdrowe emocjonalnie dziewczyny bardzo mocno przywiazuja sie do swoich partnerow - szczegolnie do tych, z ktorymi uprawiaja s--s po raz pierwszy. To sprawia, ze nie sa pozniej w stanie polaczyc sie na poziomie emocji z innym mezczyzna, co prowadzi do nieuchronnego
  • Odpowiedz
@hacerking: Pochwaliłbym go za skuteczność jednocześnie gdyby mnie koleżanka/córka/jakikolwiek inny różowy spytała, czy warto z takim być to bym jej odradził. 6 partnerów w tym wieku to przesada niezależnie od płci, szczególnie jeśli 1 był efektem zdrady jak w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: jesteś dumna z tego ze się puszczalas? super
skoro to sprawia Ci taka satysfakcję to cieszę się że znalazłaś jakąś rzecz w życiu w której jesteś dobra, czyli sypianie z kim popadnie, ale tak mają laski które poza oddaniem się byle komu nic więcej nie mają do zaoferowania

takie jak ty i ona powinny licznik mieć na czole wpisany żeby czasem ktoś normalny sie za was nie brał, ty
  • Odpowiedz
@pqp_1: Dziewczyna napisala, ze byla szczera ze swoim niebieskim co do tego z iloma facetami sie bolcowala. To bardzo rzadkie.
Ty jej odpisales (parafrazujac), ze nie ma zadnej wartosci poza p---a. Do tego

takie jak ty i ona powinny licznik mieć na czole wpisany żeby czasem ktoś normalny sie za was nie brał, ty sama się oszukujesz że to twój ostatni niebieski a w głowie pewnie już od dawna brakuje
  • Odpowiedz
@ibmab: to że napisała że jej chlopak wie, nie oznacza że wie o ilości i sam nie znasz okoliczności, może go rozkochala a później powiedziała że miała kilku i gość to zaakceptował? albo sam jej niebieski ma kilka na liczniku i oboje się akceptuja

a to co napisałem odnosilo się do autorki i do tej co się tym tak chwali, ciekaw jestem jak ty byś zareagował jak by twoja laska
  • Odpowiedz
może go rozkochala a później powiedziała że miała kilku i gość to zaakceptował?


@pqp_1: Rozumiem, ze dla Ciebie emocje przyslaniaja logike? Nie zauwazylbym po stylu komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pqp_1: Nie, po prostu nie. Nie mam ochoty tego tłumaczyć XDD Napiszę tylko, że nigdy nikogo nie zdradziłam, nie miałam bolca na boku, nawet przez myśl mi to nie przeszło.
@miecz_Pana: To k---a czy szmata?
@iamgalla: Nie. Pierwsza zasada: uregulować stosunki już na początku.
  • Odpowiedz