Wpis z mikrobloga

@Powstaniec: Halo, halo Łódź!
My się strasznie długo kręciliśmy po miastach i nawet jakieś 600 km zboczyliśmy z trasy, ale chodzą słuchy, że z różowym łatwiej złapać stopa :)

Ryga mnie nie zachwyciła, ale w Wilnie mogłabym zamieszkać :) Wiesz, że jest tam pub prowadzony przez Polaków, gdzie po raz pierwszy w życiu widziałam jak metalowcy tańczą w parach! do Black Sabbath? I sami kiedyś zwiedzali Europę stopem, więc na tyłach
@janczewska: Ja robiłem podobną trasę co Ty ale w lato, tylko bardziej rozszerzoną o Pragę, Lwów i Chorwackie wybrzeże, to zajęło mi 20 dni. No oczywiście że różowym jest łatwiej. Mi Wilno też się bardzo podobało, nie widziałem nigdy tylu żuli co w Rydze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Powstaniec: O Lwów w zeszłym roku zahaczyłam, a z racji wychowawstwa kolonijnego i wybrzeże chorwackie i Pragę mam niestety obcykaną :( najgorsze, że zaraz mi się Europa skończy, a w dalsze podróże za jeden uśmiech to już raczej z jakimś talentem należałoby się wybrać. Koordynacja ręka oko pozwala mi jedynie na bańki mydlane.

@akg_: piękny jest ten kraj! Aż nie chce się wierzyć. Poważnie dzięki, bo nie wpadłabym na to, żeby zwiedzić Holandię, zamiast tylko przez nią przejechać. Masz +1 dobry uczynek tego pięknie rozpoczętego dnia :)