Wpis z mikrobloga

Odnośnie ostatniej gównoburzy na tagu. Chciałabym coś wyznać...
Seksualnie identyfikuję się jako helikopter bojowy. Odkąd byłam dzieckiem marzyłam o fruwaniu nad polami naftowymi i zrzucaniu ładunków wybuchowych na obrzydliwych cudzoziemców. Ludzie mówią mi, że człowiek nie może być śmigłowcem i jestem cholernie opóźniona, ale nie obchodzi mnie to, jestem piękna. Miałam operację plastyczną i zainstalowałam sobie noże obrotowe, 30 mm armaty oraz rakiety AMG-114 Hellfire na moim ciele. Od teraz chcę, żebyście mnie nazywali "Apache" i szanowali moje prawo do bezmyślnego zabijania z góry. Jeśli nie możesz mnie zaakceptować jesteś helifobem i trzeba odebrać ci prawo jazdy. Dziękuję za wyrozumiałość.
#randomanimeshit #qualityshitposting
e.....a - Odnośnie ostatniej gównoburzy na tagu. Chciałabym coś wyznać...
Seksualnie...
  • 50
@envusia: A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później