Wpis z mikrobloga

@damian_co_dalej: zrobi zdjęcie i będzie gównoburza czemu nie dodojuce jak w podobnej cenie lub dlaczego nie meguiers :D Potem będzie wyższość wosku carnabura za 150zł i dojdziemy do wosku za 25k funtów.
http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/swiat-oszalal-wosk-do-auta-za-24-tys-funtow/qzk2r
Na sam koniec dlaczego pasty Menezerna, a nie Sholla lub jak wyskoczy z Fareclą to go zjedzą - po co to komu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damian_co_dalej:
Jak umyje sobie myjka ciśnieniowa i nie koniecznie na 2 wiadra to sobie poradzi. Co ma zdjąć to zdejmie i tak robote zrobi za niego APC. Potem to już sztuka dla sztuki. Ja się bawie żeby rozpracować PRIXA lub IRON X. Wszystko to na bazie kwasu kwasu thiglikolowego z bromkiem i nie wiem czy sam kwas solny by nie wystarczył czy nie jest za mocny. Chodzi o efekt "płaczących felg".
@damian_co_dalej: To git ma dzialać - ale ceny to niektórych produktów mają z kosmosu. Mnie akurat polecili Hamrona do felg i cleaner tej samej firmy - zobaczymy jak to g...wno się trzyma. Własnie dlatego testuje żeby sprawdzić czy naprawde to marketingowy chwyt czy co... Do APC się przekonałem do jednej firmy i wątpię żeby było większe cholerstwo mogące odgryźć syf z lakieru - nie, nie jest to DIMER.
@Mr_Kidada: no właśnie wolałbym żeby felgi były całe ( ͡° ͜ʖ ͡°) adbl robi robotę

@Little_Juice: czasem bywa, ale to nie to. klocki wyczynowe pylą jak skurczybyk, niczym tego nie idzie domyć i wbija się w felgę. letnie mam szare, to jeszcze, ale zimowa biel bez wampira w 2 dni jest czarna ( ͡° ʖ̯ ͡°)