Wpis z mikrobloga

@krystek26: Na Wróblewskiego jest foodmarket ale co tam serwują to nie mam pojęcia. Jeśli chcesz zjeść dobrze i tanio to polecam restauracje w ikei. Dojazd z centrum jakieś 20 minut, koszt jedzenia stosunkowo tani a jakość bardzo dobra.
@krystek26: Jeśli chcesz zjeść dobrze, po domowemu i tanio, to polecam Sznycelek na rogu Narutowicza/Tramwajowa. Co prawda nie jest to kompletnie ta liga jak Oberża, to jest bar, ale tam bardzo rzadko w godzinach lunchowych można znaleźć miejsce, co świadczy o tym, że ludzi tam nie trują i można za 10-15zł nażreć się do syta.
@krystek26: w godzinach lunchu w Esplanadzie (Piotrkowska 100) masz kilka dań, które sobie nakładasz do woli. 20zł i jesz ile chcesz. W dodatku to bardzo fajna restauracja :)

W okolicach Placu wolności masz "U notariusza" i Sznycelka. Tanio smacznie.
Do tego "A nóż widelec" na AHE no i "Piwnica smaków" Super obiady (brak wyboru, dania podajuą wcześniej na FB) po 15zł. Ale ciiii, bo mi się tam tłumy zlecą :P

Pieczrka.
@michalorlik: No to to samo można było powiedzieć wcześniej, ponieważ to była Kompania Kuflowa :)

Nie ważne, kto za tym stoi, Esplanada to Esplanada :) Menu też się jakoś drastycznie nie zmieniło :)
@michalorlik: nie zagłębiałem się, byłem tylko na lunchu kilka razy, ale wygląda na to, że uprościli stare + dodali parę rzeczy od siebie :) Chociaż ręki sobie za to uciąć nie dam :)