Wpis z mikrobloga

Proponuję wykopową akcję wykupienia naklejki Luck skill w folii na steamie, i zawyzenia szybkiej ceny tejże naklejki ( ͜͡ʖ ͡€) obecnie jest po +- 6/7 euro za sztuke kupujemy wszytko wystawiamy za jakies 200 ludzie inni co mają je w eq wystawiaja taniej cena spada do okoł 100 euro i tak zarabiamy ( ) kto jest ze mną? Jestem gotów przeznaczyc na to 40 euro

#csgo #januszerynkusteam
  • 19
  • Odpowiedz
@Perlo: Perlo najlejek jest 22 z czego 11 jest do 10 euro ;) a jak tak w piec osob sie zezucimy po 40 euro to powonno wyjs na spokojnie, wole te 400 peznaczyc na prywatne trejdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MHS_Legend: to działa tak, pierwsi kupują tanio, następni kupują coraz droższe naklejki, jedna osoba wystawia powiedzmy za 100E, euforia, zajebiście mirki. Okazuje się że naklejki nie chcą schodzić, ktoś wystawia za 80,70,60 potem 25,10 i w końcu wraca do normalnej ceny, a osoby które kupowały za np. 15 są w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykro mi że zniszczyłem twój plan. Takie rzeczy to rób samemu
  • Odpowiedz
@MHS_Legend: Kiedyś byłem świadkiem jak jacyś wąsacze Izaka czy inna grupa na facebooku robiła taką akcje. Tylko tam było kilkadziesiąt osób i naklejki po jakieś 0,50 centów. Wykupili większość naklejek, dobili cenę chyba 5 Euro, nikt oczywiście nie chciał kupować więc cena spadała aż pare godzin później wróciła do normalnej albo nawet niższej xD
  • Odpowiedz
@casadin: ale to nie naklejaka po 0.5 euro i w tym jest wlasnie istota rzeczy, nie mowie że chce tu zarobić miliony ale kilka euro moim zdaniem spokojnie sie da, a kapsułka ostatbio tez ładnie poszła w góre

@casadin: @pitu120: @Perlo: to tlyko luźna propozycja i pomysł, musle że mogloby sie udac spokojnie :)
  • Odpowiedz
@MHS_Legend: Trzeba było wyszukać choć jakiegoś skina by ewentualnie później można było go wpłacić na jakieś jackpoty lub ruletki i wymienić na coś o faktycznie stabilnej cenie. A tak zostaniesz z naklejkami których nikt nie kupi a dodatkowo nigdzie ich wpłacić nie będziesz mógł...
Mimo wszystko powodzenia ;)
  • Odpowiedz
@MHS_Legend: Nie wypali bo dużo ludzi trzyma naklejki w eq , zauważyli by tylko że cena podeszła by , np. do 50€ do zaczęli by sprzedawać za 20€ żeby tylko zarobić jak najszybciej. Więc wiesz,era bydła wyrosła , która chce tylko i wyłącznie zarobić.
  • Odpowiedz
@KrZyChU_6464: takie podejscie jest moim zdaniem niewałaściwe bo duźo jest osób które narzekają że na csie nie da sie już zarobić a to nieprawda. A jak ktoś jeszc e chce barzekać na słabe zarobki na najlejkach z turniejów to albo nie ma głowy do interesów albo ma ogromnego pecha
  • Odpowiedz