Wpis z mikrobloga

Osoby po spożyciu alkoholu wyglądają na ostatnie #!$%@? i zachowują się w oczach osób trzeźwych żałośnie, mimo że same myślą że jest inaczej.

Potrafię się dobrze bawić bez alko. Nie piję od prawie 2 lat, mimo że nigdy nie miałem problemu z alkoholem (sic!), oraz nie manifestuję tego ale dzisiaj patrząc na festiwal #!$%@? ( #lublin studenciaki gardzę wami ) chciałem coś napisać.

Czy są tu osoby w młodym wieku które całkowicie zrezygnowały z alko? Z własnej woli?

Na zdjęciu mój naszyjnik, symbol czystości. Ładne zdjęcie mi wyszło w makro + wymuszony flash.

#oswiadczenie #alkohol #takaprawda i #!$%@? #fotografia
MariIynManson - Osoby po spożyciu alkoholu wyglądają na ostatnie #!$%@? i zachowują s...

źródło: comment_oUOsPQgsoYC5evGhNw5dDoiKY1eRLAzQ.jpg

Pobierz
  • 12
@Veuch: że sam podjąłeś taką decyzję z własnej chęci, choć dla mnie to nieistotne, myślę że dla alkoholików będzie, bo właśnie własne decyzje mają jakieś znaczenie bo to my sami a to co mówią do nas inni ludzie to #!$%@?.
@MariIynManson: nie piłem do 18tki, bo głupi brałem katolicyzm na poważnie w tamtym wieku i jak obiecałem przed 1szą komunią to się potem tego trzymałem.

Nie miałem jakichś problemów z tego powodu, jak zacząłem pić też nie mam z tym problemów, pije ostro (więcej niż 2 piwa) może ze 3 razy w roku przy mocnych okazjach, i jeszcze mi się nie udało upić tak, żeby mieć kaca, albo żeby mi się