Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich jarających się marszem kodu.
Największy, najpiękniejszy, obywatelski marsz - Marsz Niepodległości. Głównie młodzi ludzie, patriotyczna atmosfera, piękne przemówienia. Wszystko takie prawdziwe, bez ustawek, bez Petru i Michnika, bez szyldów partyjnych...

I najlepsza relacja:
https://www.youtube.com/watch?v=3VTlWRQvm0E

#bekazlewactwa #bekazkod #marszniepodleglosci #4konserwy #neuropa #polityka
  • 12
@KD30: nie widziałem ale MN wyglądały miejscami jak nie powiem co. Miejscami, bo nie chcę uwłaczać ludziom, którzy potrafią nie zachowywać się jak bydlaki.
@KD30: Bo nie palą rac jak #!$%@?? Bo nie ma absolutnie żadnych incydentów w których musiałaby interweniować policja? No rzeczywiście, co za cioty!
@wrrior: @p0l0ck: To teraz zagadka - dlaczego w 2015 po raz pierwszy nie było podejrzanych typów w kominiarkach wyskakujących zza kordonów policji i bocznych uliczek? Dlaczego po raz pierwszy nie było żadnych "incydentów"? Dlaczego po raz pierwszy nikt nie zatrzymywał po kilka razy autokarów z uczestnikami marszu?

Dla mnie była to bardzo istotna zmiana, bo jako członek Straży Marszu Niepodległości miałem pełne ręce roboty 2 i 3 lata temu użerając
@KD30: Stary, mam to w dupie. Swoje kibolskie żale wylewaj do Ziobry albo gdzieś. I puść mu ten filmik z czerstwą muzyką i drącym japę klechą.