Wpis z mikrobloga

@maniakbitcoin: a to nadal tak uważam że urośnie. Moim zdaniem kwestia kilku lat i cena dobije nawet do 300 -500 dolarów za 1 ETH uważam że to PEWNE . Ale nie myl słowa UWAŻAM z słowem ZAPEWNIAM. Ja tylko napisałem że tak UWAŻAM. A to wielka różnica.
@BITmaniak: no że urośnie w perspektywie 1-2 lat to i ja jestem na 99% przekonany ale już nie tak dobitnie jak ostatnie zwyżki. Nie sądze aby tak wysoko skoczył, ale chętnie się pomyle :) i z przyjemnością przyjme taki wzrost.
@maniakbitcoin: patrzę po prostu na historię BTC uważam że ETH podzieli identyczny los jak BTC to kwestia czasu. A czy to nastąpi w rok czy w 5lat to przecież nie ma znaczenia bo to i tak oznacza dla obecnych posiadaczy którzy zostawią to na 5 lat gigantyczne zyski. Ale takich co zostawią na pięć lat będzie tylko mała garstka.
Ale jak w każdej diagnozie mogę się mylić i np za 5
@nowayman: Najbardziej rozwalają mnie oszołomy na trolbox, normalnie tak strasznie naganiają na shorta że szok. Tylko że jak jest na trolbox taka zwiększona liczba tekstów na shorta to w praktyce oznacza że będą longi . Naganiacze chcą się tanio obkupić taka moja diagnoza. tylko co kawałek -- short short, jedziemy do 0.015 śmieszy mnie to . A najlepsze jest to że oni ciągle naganiają i nie są banowani a wystarczy że