Wpis z mikrobloga

@matiko101: nie może być to samo konto, gdybyś był zalogowany na konto zgłoszone przy prośbie o odblokowanie nie było by takiego komunikatu. Miałem ten sam problem... przez 5 sekund, aż mnie oświeciło :)
@damek: Loguję się z tym samym id co na telefonie, więc musi być to samo konto i poza tym zakładałem tylko jedno konto :) Widzę, że dużo ludzi ma z tym problem, ale nie mogę znaleźć rozwiązania
@matiko101: w takim razie spróbuj się zalogować przez numer tel lub login, który podałeś przy zakładaniu konta (może to też ma znaczenie). Sam już nie wiem co może być przyczyną błędu w tym przypadku...
@Drill: chyba już tak nie jest. Ja odblokowałem na tym samym romie co ma OP. Zaloguj się numerkiem w programie tak jak ktoś wyżej napisał :)
@Drill Właśnie próbuję, bo z tym softem, który mam nie można zainstalować innego po przez updater i muszę to zrobić po przez MiFlash, a i tu nie jest tak łatwo, bo dostaję error "Koniec pliku..." podczas flashowania
@matiko101: nie wiem czy coś to da ale w niektórych przypadkach pomaga wejście na i.mi.com zalogowanie się i zlokalizowaniu swojego telefonu. U mnie pomogło jak przy 50% odblokowywania wyskakiwal błąd.
To trochę inny przypadek ale nie zaszkodzi a może pomoże.