Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jestem kobietą i jestem mizoginią. Uwazam, że kobiety to atencyjne ku*wy, nadają sie jedynie do ruchania. Każda jest taka sama, fałszywa, obgaduje za plecami, nienawidzi ładniejszych od siebie, zazdrości, zawsze musi być w centrum zainteresowania, nawet introwertyczka lubi jak sie ją podziwia. W dodatku każda przy odpowiednich warunkach zachowuje sie jak księżniczka. Sa mniej zje*ane kobiety i bardziej, ale wszystkie mają przynajmniej niektóre z tych cech co wymieniłam. Tak ja też je posiadam. Jakbym mogła zmienić plec to bym zmieniła, ale niestety mózg mam kobiecy, nie czuje sie facetem, wiec zrobienie sobie penisa nic mi nie da.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14
@testowe53596:

lecz sie bo musiałaś jak kobieta sie jej czepic dla zasady zeby #!$%@?.

Sorry kolego ale to niezdrowe tak bardzo nienawidzić ludzi jak koleżanka powyżej i dzielić ich pod względem płci. Taka prawda, ze koleżanka zaprezentowała piękną logikę różowych przejawiając taką niechęć do własnej płci xD Ale to popularne ostatnio na wykopie by jako dziewczyna pisać, że inne są złe. To podoba się wykopkom xD
@homo_superior: Ale napisała że przejawia te same cechy i ją #!$%@?ą, wiec nie jest wyjatkowa jak sama spróbowałaś być złośliwa. Wy to lubicie naprawde tępić każdego kto wam prawde w oczy jebnie czy to niebieski czy rozowa cyz zielona
Anon: Czysta prawda. Niestety jak facet pisze źle o kobietach to dostaje mu się, a kobieta... a kobieta dobrze wie tez jak sie kolezaneczki obmawiają, kłamią, gierki ciągle gierki. Facet zanim nauczy sie gierek to ma 50 lat :/ albo nigdy

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących:

@AnonimoweMirkoWyznania: wykazujesz się najbardziej różowopaskowa logiką xD Robisz coś czego nienawidzisz i nawet tego nie zmieniasz xD
Beka bo to samo można pisać o mężczyznach, że są mniej lub bardziej #!$%@? ale każdy z nich ma jakieś z tych złych cech. No co Ty #!$%@? nie powiesz xD
Anon: > Wszystkie są złe! Ja jestem inna i wyjątkowa xD

Ciężko musi być Ci z taką autoagresją. Pewnie da się leczyć psychiatrycznie.


@homo_superior: nie wiem czy widzisz tępa dzido, że napisała że "ma podobne cechy". ale nie, bo ty widziałaś juz jej wyjatkowosc tutaj i DLATEGO JEJ #!$%@?ŁAŚ. SAMA MASZ PROBLEMY ZE SOBA HIPOKRYTKO, NIE UKRYWAJ. DO SZPITALA RAUS

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących: