Wpis z mikrobloga

Mirki. Jest sprawa. Dziś przyszedł do mnie telefon #xiaomi #mi4 Chcę zainstalować #miuipolska i tu pojawia się problem. Nie mogę zainstalować romu przez update ani recovery. Pojawiają się komunikaty typu "can't update" a przez recovery aktualizacja przerywa się po paru procentach. Pliki ściągałem stąd i korzystałem z instrukcji z tej strony https://miuipolska.pl/forum/topic/9004-mi3mi4-miuipolska-miui-7-android-60/ . Na telefonie pokazuje mi wersję MIUI Global 7.1 Stable 7.1.99.99(KXDMICK) Co mam z tym zrobić? Proszę o pomoc.
  • 20
@najman: Chcę wgrać system a nie aktualizować. To ma jakieś znaczenie? @schreder: Fastboot czyli MiFlash? Co to w ogóle ten fastboot? Dasz link do romu global? Najlepiej jakby ktoś mi to na PW objaśnił i pomógł w razie czego bo sam nigdy nie dam rady wgrać tego romu.
@bartan1002: Ja mam telefon od wczoraj, ale 90% użytkowników poleci wersję 5.11.5 lub 5.11.12. ALE UWAGA! Jak raz zaktualizujesz do wersji 5.12.17 ( to już nie ma opcji wgrania wersji niższej niż własnie ta wersja, a jest to ostatnia wersja z kit katem). Jak na razie na 5.11.5 mi wszystko działa ok, a na marshmallow ciągle mają ludzie problemy. Ja Ci proponuję zrobić tak: wejść w recovery i zrobić wipe all,