Wpis z mikrobloga

Mircy, już wkrótce zacznę się rozglądać za #bmw #x3 #e83 z początków produkcji. Przebiegi robię raczej niewielkie ~700 km miesięcznie, w wakacje dłuższe trasy, za jakim silnikiem się rozglądać (głównie chodzi o trwałość, jeżdżę spokojnie)? Automat, manual? Jakieś wady, częste usterki, na które zwrócić uwagę podczas oględzin? Chciałbym wydać na tę przyjemność około 30k (na olx widziałem przedział cen 25-35k). Będę wdzięczny za wszelkie rady.
Wiem, że auto jest wątpliwej urody, ale no...choruję na nie od dłuższego czasu;)
#motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
@yagoodtp: Sam jestem ciekawy co i jak z X3, jakieś konkrety? Bo:
a) nie bede szukal i sciagal top gear tylko po to
b) taki Jeremy potrafi powiedzieć, że auto jest ujowe bo mu się uchwyt na napoje nie podoba
  • Odpowiedz
Wynika z odcinka że auto jest #!$%@?. Ni to pseudosuv ni to osobowy ni to sanki do zjezdzania z górki. W terenie nie da rady, na asfalcie też słabo. Takie niewiadomoco. Segment "dziwak".
  • Odpowiedz
Spoko. Nie ja będę się później #!$%@?ł na swój samochód. Ja wziąłem sedana 2L R6 w benzynie. Teraz wiem że bez min. 3L nie ma sensu brać bety. Brakuje mocy żeby była frajda. Na błędach się człowiek uczy.
  • Odpowiedz