Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy.

Dziś wczesnym rankiem dodałem wpis, dzięki któremu ten lewacki troll @gruszka1992 wyłapał bana. Uświadomiłem w tym wpisie moderację, że wpis dodany przez owego osobnika jest niezgodny z prawem i poinformowałem, że sprawę zgłosiłem do odpowiednich organów. Moderacja słusznie zbanowała trolla i usunęła jego wpis.

W takim razie o co chodzi, spytacie. Otóż o to, że chciałem odwiedzić przed chwilą mój wpis, który otrzymał prawie 600 plusów i okazało się, że został usunięty bez poinformowania mnie o tym. Napisałem do moderacji w tym temacie jak i również odwołałem się od decyzji. Znając jednak profesjonalizm i bezstronność naszej moderacji na odpowiedź będę czekał (o ile w ogóle ją otrzymam) ruski miesiąc. Proszę was zatem Mirki abyście również zapytali naszej kochanej moderacji czemu ten wpis został usunięty.

#moderacjacontent #gruszkabagietstory #gruszkacontent #afera #stobanowdlalewakow
  • 28
  • Odpowiedz
@igorf: I dlaczego kolegę swojego obrażasz? Przyniósłbyś mu jakiś kebab albo falafel. Przecież zgłodniał biedaczek. A ty tylko siedzisz i piszesz na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@igorf: Irytujący, otyły, działający na nerwy i troll, to nie jest obraza... Już nie można powiedzieć o kimś, że jest chudy/szczupły/otyły? Nie można powiedzieć, że jest miły/irytujący? Bo obraza? Natomiast grubas to jest obraza jak najbardziej, ale te pierwsze cztery obrazą nie są, bo nie żyjemy w hiperpoprawnie politycznie społeczeństwie i nasze społeczeństwo te słowa traktuje normalnie.
  • Odpowiedz
@KILOBATATY: wezcie jakos te swoje gownoafery tagujcie, co by mozna was od razu na czarno wysylac. dzieki
edit: mae culpa, jest tag afera. moglibyscie sie ograniczyc do tagu #gownoafera zebyscie nie podpinali sie pod powazne sprawy? xD
  • Odpowiedz