Wpis z mikrobloga

ma ktoś koncepcje gdzie osoba zajmująca się designem/grafiką/sztuką może szukać pracy na sierpień, tudzież wrzesień.|
nie chcę niepłatnych staży, ani praktyk, tylko coś naczym sobie dorobię. koniecznie w #krakow
wiem że najlatwiej byłoby gdzieś się zaczepić jako kelnerka, albo w sklepie, ale chciałabym kurcze coś co mnie rozwinie, chociaż odrobinkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza
  • 21
@hurtwish: tak, tak już zatrudnialiśmy takich co to wszystko wiedzą i potrafią. Najważniejszy dla nich program to przecież Photoshop ( ͡ ͜ʖ ͡) kisnę. Podstaw druku nie znają ale projekty to by chcieli robić. Licz się z tym, ze zatrudnianie newbie na dwa miesiące to strata kasy dla pracowadcy, każdy nowy pracownik - predzej czy później wygeneruje straty, nawet gdy wliczymy to w koszta... to dlaczego
@hurtwish: Nie mam bladego pojęcia w jakim rejonie grafiki się poruszasz, ale watpie, żeby udało Ci się znaleźć coś na tak krótki termin. Może spróbujesz poszukać czegoś na freelancer.com? Zlecenia też potrafią czegoś nauczyc, a nie narazisz żadnego pracodawcy na jakieś straty.