Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blue_one: Faktycznie, przegiąłem z opisem ;) Ale poradnik raczej z przymrużeniem oka, bo my też nie chcemy być oszukiwani ;)
Nowy avatar, wcześniej był szary i smutny :D Ten próbuje być słoneczny i wesoły ;)
  • Odpowiedz
@jesse__pinkman: nie no, zbieram sobie inspiracje do ewentualnych amatorskich sesji na facebooka czy innego instagrama, więc takie zestawienia zawsze w cenie :) cudów się nie zdziała, ale można uniknąć katastrof ;) swoją drogą niebieski pasek dobrze gra z tym awatarowym zdjęciem :D
  • Odpowiedz
niebieski pasek dobrze gra z tym awatarowym zdjęciem :D


@blue_one: Zapożyczone od natury ;) Tyle razy już przepychała już Słońce nad oceanem, że możemy śmiało powiedzieć, że to letnie połączenie ;)
Masz rację, warto podpatrzeć to i owo, ale i tak nic nie zastąpi pogodnego uśmiechu :)
  • Odpowiedz
@blue_one: Ach :D no przecież xD niebieski pasek, zawsze można pokruszyć....
A oczy wszystko potrafią opowiedzieć, masz rację! Najpiękniej ułożone usta nie oszukają nikogo, jeśli w oczach nie będzie "żaru" :) Wtedy chyba nawet można sobie pozwolić na techniczne niedociągnięcia, bo i tak nikt niczego takiego nie zauważy ;)
  • Odpowiedz
@jesse__pinkman: No nie spodziewałam się, że nie skojarzysz :D Jeszcze ten strój, tak jednoznacznie związany z produkcją ;D
Zawsze chciałam mieć niebieskie oczy (bo ładne, bo na zdjęciach fajnie kontrastowałyby z resztą twarzy etc. etc.), ale jak tak przeglądam zdjęcia profesjonalistów (polecam Atlas of Beauty na fb/instagramie, ładne portrety kobiet; no i HONY) czy też amatorów, to w sumie niezależnie od koloru, ważniejsze jest "to coś" we wzroku :)
  • Odpowiedz
@blue_one: Kolor oczu nie ma znaczenia! Kolor włosów, czy inne szczegóły, to tylko elementy całości, najważniejsze jest to co napisałaś - nawet bez szokujących kontrastów twarz potrafi przykuć spojrzenie, wystarczy jedno, by się zatracić. o ile jest właśnie TO COŚ :D
Co do mety, to nie skojarzyłem, bo... jestem dziś rozkojarzony :D Po prostu :)
  • Odpowiedz
@jesse__pinkman: Przyjmuję wyjaśnienie :D Ja dzisiaj pomyliłam dni i specjalnie przyszłam wcześniej do pracy, więc może taki klimat ;) Mogło byc gorzej, mogłam przyjść wczoraj :D
No i do bardzo mądrych wniosków doszliśmy :D
  • Odpowiedz