Wpis z mikrobloga

lanosy w sumie twarde sztuki ale w wersji 1.6, mozna znalezc w gazie
mozna tez poszukac corsy b 1.5d w zajebistym stanie, lub nawet C - dlaczego diesel? - bo konstrukcja isuzu, twarde skurczybyki.
  • Odpowiedz
@grekzorba: za 3-4 tys możesz kupić lanosa z abs, klimą i poduszkami. Mam 1.5 16v, w 1.5 roku przejechane 40tys km i żadnej poważniejszej awari. Jeśli o wszystko dbasz wcześniej to nie ma co Cie tam zaskoczyć. Części bardzo tanie, pasujące z innych aut. Ja się śmieje z niektórych bo mają drogie samochody i robią 15tys rocznie (bo paliwo drogie i utrzymanie) a jak coś się wysypie to od razu grube
  • Odpowiedz
@grekzorba: Z tanich aut łatwych w naprawie, daewoo wymiata konkurencję. Plusem jest mały przebieg benzyn i to że możesz kupić od I właściciela. Nubira i Leganza też dobre auta. Gdzie mieszkasz? to w wolnej chwili mogę przejrzeć ogłoszenia i coś znaleźć.
  • Odpowiedz
@grekzorba: Pięknie to on jest podrasowany przez handlarza na sprzedaż, po polerce, zdjęcia na których nic nie widać, tło specjalnie dobrane. Nie warto takim autem się interesować, uwierz mi nie jedno auto kupiłem i sprzedałem.
  • Odpowiedz
@grekzorba: bierek lansa najlepsze, bezawaryjne, tanie w otrzymaniu. Mam 1.5 16v w gazie i bardzo chwale. Trudno będzie Ci znaleźć cos z niskim przebiegiem moj przy zakupie miał 184 aktualnie 204, szwagier kupił jak miał 70 tyś przejechane i do teraz nic jedyne podstawy utrzymania
  • Odpowiedz