Wpis z mikrobloga

W tym roku nasze wojsko bierze udział w międzynarodowych ćwiczeniach Anakonda 2016.

Martwi mnie tylko obecność Amerykanów, gdyby ćwiczyli w ramach grupy wyszechradzkiej to bym był spokojny bo interes jest wspólny. Amerykanom nie ufam bo gdziekolwiek się pojawiają tam jest śmierć i zniszczenie. Możecie mnie besztać ale nie zmieni to faktu że to oni są winni wszystkich brudnych wojen na całym świecie w imie utrzymania parytetu dolara. Ci żołnierze naprawde myślą że czynia coś dobrego ale prawda jest taka że nie są nawet narodem. Dumni są ze swojej tożsamości ale tak jak ich wszystkie wojny, jest fałszywa, zresztą tak jak wszystkie powody ich agresji - false flag. Największa na świecie organizacja terrorystyczna walcząca z terroryzmem którego jest matką. Jak pies goniący własny ogon.
Nie szanuję.
Poczytajcie sobie jakie są cele tych ćwiczeń.
Jednocześnie straszy się nas wojną z Rosją.
Tylko Rosja na wojnie z Polską może tylko stracić, nie znam ani jednego sensownego powodu dla którego mieli by na nas napaść, po co miałaby się wikłać w wojne z nami?
Obecnie Rosjanie borykają się z poważnymi problemami gospodarczymi, Chińczykom cieknie ślina na południową Syberię a Rosja nie ma żadnych roszczeń terytorialnych względem Polski, chyba że znacie jakiś powód?
Inaczej jest z Amerykanami.
Ich dług osiągnął taki rozmiar że obecnie mówi się że nie może być mowy o żadnej spłacie a ratuje ich już tylko wojna.
Kto wie czy nie mają chrapki na nowy złoty jedwabny interes którego centrum ma być Polska?
Parytet petrodolara jest wypychany przez Jena opartego na złocie. Chiny prześcignęły ich gospodarczo mocniejsi są już tylko militarnie...
Co o tym myślicie?
#polska #4konserwy #wojna #rosja #usa #ruchnarodowy #chiny #falseflag #geopolityka #polityka
Pobierz c.....i - W tym roku nasze wojsko bierze udział w międzynarodowych ćwiczeniach Anakon...
źródło: comment_9sXcISVL4e2tBqfKg2nF648iPGDlzXMB.jpg
  • 73
@cesorz_slonski: okupacja amerykańska może mogłaby być nawet gorsza, ale do tej pory sprawdziliśmy już przez kilka wieków że okupacja rosyjska kończy się tylko Syberią a potem PRLem, tak więc byłbym w stanie zaryzykować wpadnięcie w okupację quasi-amerykańską, zwłaszcza jeśli ma wyglądac tak jak teraz, czyli Schengen (niekoniecznie EU), handel z tą bardziej rozwiniętą częscią świata, nadganianie lat zaniedbań i możliwość rozwoju dla obywateli, choćby przez wyjazd do tych części świata które
nie znam ani jednego sensownego powodu dla którego mieli by na nas napaść,


@cesorz_slonski: Polska to jedyny kraj postsocjalistyczny w regionie majacy pewien potencjał i wpływy, który stara sie mieszać szyki Rosjanom. Wyeliminowanie Polski, chociażby tylko przez zniszczenie infrastruktury i wywołanie zapaści gospodarczej mogłoby oznaczać wolną rękę bo reszta jest albo ugodowa w stosunku do Rosji albo zbyt mało znaczy aby coś montowac przeciwko Rosji.
@cesorz_slonski: Robisz z USA jakiegoś superagresora; przypomnij mi jaki kraj zaatakowali w ostatnich 30 latach i dokonali aneksji jego terytorium. Posługujesz się też propoagandową mapką. To nie USA chce wojny ale chcą zachowania obecnego status quo. Nie są świeci w swoich działaniach. Japończycy wiele wycierpieli od USA ale są dziś sojusznikami przeciwko Chinom bo to w zgodzie z ich interesami. Podobnie jest z Polską pomimo minusów takiego układu. Rosja nie musi
Pobierz dertom - @cesorz_slonski: Robisz z USA jakiegoś superagresora; przypomnij mi jaki kra...
źródło: comment_pWn3ZIoPOWkyq9HLvsSXNrql6CoZRPll.jpg
@cesorz_slonski: Mem to manipulacja (chociażby pokazuje bazę NATO w Polsce, a żadnej bazy NATO u nas nie ma). Ktoś kiedyś udowadniał, że ten mem to manipulacja ale nie chce mi się szukać.
Zapomniałeś o 17.09.1939? O 50 lat niewoli? O Katyniu? Z teraźniejszych rzeczy: Ukraina i zielone ludziki ("te mundury można kupić sobie w każdym sklepie z mundurami"), Krym, propaganda.
Tak, Rosji trzeba się bać. Zaczynają się panoszyć po świecie i
Irak? Libia? Syria?


@cesorz_slonski: I to jest nasz rejon? Pisałem, nie są święci, mają swoje interesy. Dopóki nie są one przeciw nam korzystamy z ich znaczenia w Europie. Nie uważałbym Rosji za wroga gdyby podobnie działali w innych rejonach a swoje granice, sąsiadów nie naruszali. Ale jednak to robią. To tak jakbyśmy byli Kolumbią a USA zaatakowały już kilka państw w Ameryce i oderwały część Meksyku. Co kiedyś rzeczywiście miało miejsce.
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: sprawa jest skomplikowana ale zwróć uwagę że po wizycie Rosji Asad zaczął odzyskiwać kraj i na terenach zajętych przez jego wojska sytuacja zaczęła się stabilizować no i ten człowiek ma ogromne poparcie wśród Syryjczyków. Ukraina zaś została wydarta z oczywistej strefy wpływu Rosji i ja mam naprawdę szczere wątpliwości czy to Rosjanie stali za morderstwami na majdanie, bo jeśli tak, czemu miały by się Rosji przysłużyć jeżeli zależało by jej