Wpis z mikrobloga

Uff...
W koncu sie jakos ogarnalem, odpoczalem.
Choc dzis tez mialem mala wyprawe ale bardziej z buta :)

Jako, ze mielismy "dlugi weekend" postanowilem sie wybrac do znanego @sorek na grilla.
(Nie ma to jak zrobic 400mil w 24h) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chce podziekowac za super goscine w #mirkohouse Czas bardzo milo spedzony, super ludzie poznani! Pozdrawiam tych co nicki pamietam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) - pozdrowcie reszte ode mnie! :) @sorek @espectsorka @namarin (w strone powrotna prawie 2 razy zasnalem) @innv @siedem_dusz

Szkoda tylko, ze tak daleko. Mam nadzieje ze jezszcze kiedys sie spotkamy!

I szczerze polecam mirka @sorek jezeli chodzi o pomoc w Yorkshire

PS. Nerki to tylko przykrywka - patrzcie zdjecie jaka ma tablice na domu ( ͡º ͜ʖ͡º) (i troche #pokazauto)

#uk #yorkshirewykopparty #emigracja
#surrey w #yorkshire
valotr - Uff... 
W koncu sie jakos ogarnalem, odpoczalem. 
Choc dzis tez mialem mal...

źródło: comment_xp2VhDPKAncGlPEQ4VyAh4qtWGRj6ksb.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@valotr: Sorek miał rację. Prawilny Mirek jesteś. Przyłączam się do podziękowań za chęć podwózki, dzięki gospodarzom za gościnę, za spędzony wspólnie czas, za dobra muzykę i towarzystwo.

@siedem_dusz dzięki cumplu za nieocenioną pomoc przy przygotowaniu szaszłyków.
@innv dzięki za chęć kupienia piwa na stacji, pozdrów różowego paska.

Swoje materiały podrzucę nieco później gdyż czasu mi brak na edycję i zgranie.

PS. @Wujek_Fester wie co stracił (dzwonił do mnie) więc następnym razem
  • Odpowiedz
@Namarin: i Ty takze prawilny! cala przyjemnosc po mojej stronie. To Ty mi dotrzymales towarzycho, kiedy usypialem za kolkiem ;) a po piwo to ja z innvem szedlem :D (przygoda z pijanym ziomkiem co piwo chcial)
  • Odpowiedz
@Gacrux: wyglądało jak nerki, smakowało jak nerki... @sorek mówił, że to nie nerki ;P

@valotr: :) polecam się na przyszłość mam nadzieje, że też jeszcze sie spotkamy :D a pijany angol był później spoko przynajmniej czekał grzecznie za rogiem :D

@Namarin: cała przyjemność po mojej stronie :D

@Wujek_Fester: ping jej działa już? :D
  • Odpowiedz
@valotr: Jak będziesz miał gdzieś zdjęcia wszystkie to zawołaj mnie proszę. Chcę zobaczyć te efekty twojego machania korpusem :D

Najlepiej jakbyś gdzieś udostępnił na jakimś dropboxie folder czy cuś.
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: tak, jestem krotkodystansowcem :) od ponad 3lat robie 8mil do pracy i spowrotem. Swoje juz zrobilem 8-10 razy do PL i spowrotem. Nie wspominam tego milo :)
Dla Ciebie nic dla mnie sporo, bo zasypiam po 45minutach.

@Namarin: wlasnie ogarnaim wszystko. Paczka ZIP bedzie na gdrive.
  • Odpowiedz