Wpis z mikrobloga

Co wy wiecie o wstydzie....
Przed chwilą wróciłam z zakupów, miałam ciężkie torby i dodatkowo kupiłam dużą plastikową miskę. Zadzwoniłam domofonem żeby chłopak zszedł i pomógł mi wnieść zakupy. Słyszę kroki, schowałam się za schodami, włożyłam miskę na głowę i zaczęłam wydawać odgłosy "Rrrrr! Arrrrghhhh!" i wchodzić po schodach krokiem dinozaura który utknął w misce na głowie ... ale on się nie śmiał... zdjęłam miskę z głowy a tam sąsiadka zawał serca.... Przeprosiłam ją i uciekłam na górę. I tak się kończy właśnie wychodzenie z domu. Dziękuję bardzo. Nigdy więcej! #pepooncontent #wstyd #coolstory
  • 28
  • Odpowiedz
schowałam się za schodami, włożyłam miskę na głowę i zaczęłam wydawać odgłosy "Rrrrr! Arrrrghhhh!" i wchodzić po schodach krokiem dinozaura który utknął w misce na głowie ..


@pepoon: Właśnie sobie to wyobraziłam ( ͡º ͜ʖ͡º)
You made my day ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Haz3L: lol, przecież ja już nigdy nie wyjdę z domu więc nic ciekawego się już nie wydarzy :D
@spokoj: paaanie, schudłam, przytyłam, fiutek mi zmalał i urus, a tak serio to okazało się, że mam chorą tarczycę i nie idzie tak łatwo jak kiedyś :)
@worldmaster: nie, on się przyzwyczaił, że codziennie jakiś przypał :)
@TripleSec: bo prowadzę spokojne życie i nie mam nic ciekawego do powiedzenia :)
  • Odpowiedz