Wpis z mikrobloga

Jakiś skończony palant potrącił dziś nam naszą Truskawkę, cała rodzina nie może spać ze stresu, a dopiero za dwa dni będzie wiadomo (po zabiegu szczęki) czy kotałek przeżyje. Nie zasnę dzisiaj! Albo chce mi się ryczeć, albo budzi się we mnie agresja w stosunku do gówniarzy co ścigają się u nas na osiedlu autami i nie zwracają uwagi na to, że w okolicy każdy ma zwierzaki, które chodzą po okolicy! :(

#smuteczek #kotaly
Pobierz Jagoo - Jakiś skończony palant potrącił dziś nam naszą Truskawkę, cała rodzina nie mo...
źródło: comment_l0JBBtET9HaqMh3WLLYT0c5OwRF3jHDo.jpg
  • 118
@Jagoo: współczuję z powodu kota i w ogóle, ale jest spora szansa, że to nie była wina kierowcy. Ja swojego nie wypuszczam i nie wypuszczę, a wiesz dlaczego? Bo jest mało inteligentny i ma sporą szansę wpakować się pod koła. Koteł koleżanki wydawał się być ogarnięty, na wsi sobie radził, w mieście parę razy go wypuściła i pewnego dnia nie wrócił. Jak chcesz, żeby kot nie kisnął w mieszkaniu i jednocześnie
@Jagoo: dlatego nasze dwa ostatnie koty nie był wychodzące. Poprzedni został zabity przed naszym domem przez idiotów, którzy jeździli pod naszymi oknami od dawna. Wcześniejsza kotka też zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a było to zwierzę niezwykle do nas przywiązane.
Współczuję Ci takiej sytuacji, ale imo lepiej mieć albo kota domowego, albo nie mieć go wcale.
@matra: Miałem parę kotów, dwa zginęły pod kołami. Niestety takie jest życie Bożenko. Ale kota trzymać wyłącznie w domu to dopiero jest znęcanie nad zwierzętami.
Obecna kotka żyje już 11 lat, ale to cwaniara malinowa, otwiera sobie sama drzwi klamką i takie tam. Tak działa ewolucja.
BTW Już raz ją pochowaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Znaleźliśmy kota podobnego do niej przy naszej bramie. Jak skończyliśmy zasypywać pojawiła
Ale kota trzymać wyłącznie w domu to dopiero jest znęcanie nad zwierzętami.


@cation: powiedz to śp. kotu mojego niebieskiego, który sraczki dostawał ze strachu jak tylko znalazł się za drzwiami mieszkania..
Moje koty były domowe, wychodziły max na ogród i za cholerę nie oddalały się od niego, a wiesz co Ci powiem? Mogły. I tego nie robiły. Taka ze mnie bestia była.
@cation: i tak i nie. Mówimy o przypadku, w którym zwierzę wychowało się w niewoli - zazwyczaj takie koty wolą zostać w domu, naprawdę poznałam sporo kotów mieszkających w mieszkaniach [nie tak jak w moim przypadku w domu z ogrodem] i nie miały one potrzeby opuszczania lokum, ale tak na dobrą sprawę to i tak od dawna preferuję psy, więc to już zupełnie inna bajka i nie mam dylematów czy aby
@Jagoo: #!$%@?. Proste pytanie, czy ty jesteś upośledzona? Wypuszczasz kota na dwór i nazywasz kogoś palantem tylko dlatego, ze twój kot wbiegł komuś pod kola? Czy może jesteś jeszcze większa idiotka i myślisz ze facet gonił bezbronnego kotka po drzewach, plotach, chodnikach, trawnikach SAMOCHODEM?
Kolejna sprawa, tak bardzo przejmujesz się tym, ze każdy wokół ma zwierzaki które chodzą po okolicy a zastanowiłaś się ile taki kot wyrządza szkód w środowisko?
Przejęłaś
Pobierz JokerBonifacy - @Jagoo: #!$%@?. Proste pytanie, czy ty jesteś upośledzona? Wypuszczas...
źródło: comment_EOXJ9gMuyWMxFAgUsYAGyHTQSAv0k1sm.jpg
@JokerBonifacy: zależy czy najpierw był kot wychodzący, a później idioci czy na odwrót. Bo jeśli kot był najpierw, to pozwól mu wychodzić, a potem powiedz sorry kocie, takie życie, siedź na dupie.
No chyba nie.
A agresję w stronę idiotów rozumiem, bo takie zachowania nie dość, że są #!$%@?ące przez hałas, to jeszcze niebezpieczne nie tylko dla kotów.
Sama miałam podobną sytuację - dzielnica spokojna, do momentu, w którym pojawiły się