Wpis z mikrobloga

pytanie do #niebieskiepaski ile miesięcznie wydajecie na #rozowepaski? zawsze coś figlowałem, ale panna wyznaje mi silną miłość i nie wiem co robić, chce mnie mieć na stałe, #studbaza here dwa weekendy tylko pracujące więcej niż 1400 nie zarobie co średnio dla mnie starcza, a chciałbym na jesieni zmienić samochód i może jakieś gówienko #125cc, co robić?

ile wydajecie na różowego?

  • 0-300 23.1% (392)
  • 300-700 5.1% (87)
  • 700- miliard 11.5% (196)
  • nie mam różowypasek/sprawdzam 60.3% (1025)

Oddanych głosów: 1700

  • 22
@mietko: ja tam w ogóle mam beke z tego "wydawania hajsu na rózowe". Oczywiście, jeśli byłaby sytuacja że miałbym pracę a dziewczyna by szukała pracy ale nie mogła znaleźć lub była do pracy niezdolna - jak najbardziej, ale jak sam studiujesz i ledwie na siebie zarabiasz to na twoim miejscu każdej lasce która by rościła jakieś pretensje do twojego hajsu bym z miejsca podziękował ( ͡° ͜ʖ ͡°
@pawel_je: dwa weekendy miesięcznie spawacz/ślusarz/usuwaczciąż tyle że jak zacznę piątek na noc to kończę niedziela rano, stawka głodowa, czasem dojazd na zlecenie 700km w jedną stronę, paliwo we własnym zakresie, byle studia skończyć i wyjazd
@Nevertheless: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mietko: a po co masz wydawać? Jeżeli nie jesteście w jakimś poważnym związku z wspólnym budżetem to bez przesady. No chyba, że wliczasz w to jakieś kolacje, lody itp. no ale to ci wiele w ciągu miesiąca nie wyjdzie. Jak masz na myśli, że kupujesz jej jakieś kremy, czy coś takiego, których ona potrzebuje to "nie daj zrobić się w #!$%@?"
@Poprawie: coś tam pracuje ale to grosze, miesięcznie tyle co ja w tydzien, pytam bo nie wiem czymistarczy na takie zwiazki, strasznie chytry jestem, a wiadomo ze trzebagdzies mieszkac itp itd