Wpis z mikrobloga

Lwów jest francuski ( ) i Wilno też prawda @NadiaFrance?

btw czaicie ten weltszmerc gdy masz zespoły naukowe niemieckie francuskie szwajcarskie austriackie i czeskie i za każdym razem musicie to wszystko przewijać by zdecydować który będzie najlepszy? ehh mirkoni.
#europauniversalis #paradox #heartsofiron #hoi4 #hoi3
Pobierz Xardin - Lwów jest francuski (✌ ゚ ∀ ゚)☞ i Wilno też prawda @NadiaFrance?

btw czaic...
źródło: comment_6wuTc5GYbCiDVDVrqwzDvuz67IuixAbB.jpg
  • 7
@Xardin: W opcjach gry jest do wyboru czy przejmować zespoły naukowe w całości czy randomowo po kilka z anektowanego kraju, jak ktoś podbije niemcy i weźmie wszystkie zespoły naukowe to można śmiało mówić GG przeciwnikom
@3odowiec: oczywiście dlatego włączyłem te domyślnie zamkniętą opcje, osobiście uważam że ten kto dał te zespoły niemcom powinien się stuknąć krupp to chyba najlepszy przykład, ale całe jest pełne rzeczy o niebo lepszych od francuskich mimo iż francja gorszą zbytnio nie była.
@Xardin: W 1942 to nie jest aż tak głupie bo ZSSR dostaje chore bonusy do piechoty i wtedy jest nie do zajechania, jedyne co można zrobić to nadgonić technologią i wjechać bardzo wcześnie w ruskich, albo modlić się o jakiś cud pod Stalingradem xD
@3odowiec: no cóż myślałem że te zespoły się wymieniają po jakimś czasie, wszak wizjonerzy umierają w tym okresie itd. To co mnie rozwala to Ententa nadal istnieje, jest jedyna, i ma około połowę punktów xd