Wpis z mikrobloga

@Maxiter: no to tigerem II najlepiej campić, bo jest zbyt wolny, żeby się poruszać i unikać pocisków, uważasz, że normalne, że ciężki czołg musi campić, żeby mieć realne szanse sobie pograć?
@saimonm: Napierdzielałem wczoraj kółka WZ-132 na Prochorówce i po pierwszym strzale jakiegoś gównoraka M44 zszedł 59-16 obok. Po drugim dostałem za 700 na pełnej prędkości i cały czas zmieniając kierunek i skończyło się granie. Lepiej było kampić.
@Amaru: GW Tiger jest artą chyba najgorszą z tego tieru, bardzo wolny czas celowania, wąski rozstaw, długi czas przeładowywania i... słaba celność. Taki strzał to wychodzi może jeden na kilkadziesiąt
@macus97: Arta potrzebuje buffa do celności i nerfa maksymalnej potencjalnej alphy (przebicie HE pocisku przez czołg, bo akurat rngeezus zadecydował, że pocisk wleci w miejsce najsłabiej opancerzone).

Arta w żadnym wypadku nie jest OP (może poza m44) - na dobrych artach wyciąga się podobny dmg/bitwę jak na przyzwoitych czołgach, natomiast na dobrych czołgach możesz wygrać bitwę dobrym graniem, na arcie nie. Statystycznie wychodzi, że arta jest zbalansowana, ale rng sprawia, że
@Maxiter: Zygzakowanie Tygrysem II aby unikać arty xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Wy klikacze naprawdę macie coś nie tak z mózgiem xD
@macus97: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tak, to jest to czego WoT potrzebuje, więcej randomowych one shotów! Tego mi w rozgrywce w WoT brakuje i dlatego nie grałem w ten szajs od miesięcy. Buff arty WG pls, I'll be back!
Arta w żadnym wypadku nie jest OP (może poza m44)


@shiverr: M44 OP? Przecież ona trafia w cel 1 raz na 10. Co z tego, że można załadować HEAT skoro większość tych pocisków trafia w trawę.

OP artą określiłbym FV304.
@polskiArab: przy pełnym skupieniu dobrze trafia, zwłaszcza że na szóstkach jest sporo czołgów, które są duże i wolne (tog, OI, KV2), inaczej nie wykręciłbym 1.5k średniego na bitwę :)
@shiverr: ja mam 1.2k średniego na M44, ale to nie zmienia faktu, że co chwilę zdarzają się na niej sytuacje takie jak pełne skupienie na np. KV-2 - pocisk ląduje obok. Pełne skupienie na O-I - pocisk wchodzi w gąski za 0 (bo HEAT), albo ląduje obok.

No ale czasem się udaje przydzwonić z HEAT. :P