Wpis z mikrobloga

Na chacie z supportem żaliłem się na pewne aspekty netfliksa (m.in. na brak NCIS: LA w moim regionie). Podczas rozmowy mój adwersarz napisał coś takiego:'

This is something that besides my work peers and my Team lead you are my first customer I'm sharing this, we are currently working on a worldwide catalog, that shall be released in 2017 , meaning that we are eliminating USA NETFLIX, UK, NETFLIX, MEXICAN NETFLIX and becoming just Netflix meaning that all our customers will be able to access the same content no matter where they are, so I will still submit your feedback about NCIS Los ANGELES but expect veeeeery cool news about this, when the time comes it will be announced on our social media accounts.


Czyżby była szansa na to, że w przyszłym roku katalog Netfliksa został ujednolicony? Średnio chce mi się w to wierzyć, bo który z wydawców, producentów, wytwórni zgodziłby się sprzedać globalne licencje na swoje produkcje? Do tego pewnie mają już umowy z lokalsami. No i nie jest to tani interes. Mówi się, że w przypadku netfliksa każdy wydany na "obce" produkcje dolar daje tyle samo przychodu.

No, chyba że ujednolicony katalog jest tożsamy z równaniem do najgorszego.

#plotka #netflix

Ach, ksiądz Rhobak z tej strony. Szczęść Boże!
  • 1