Wpis z mikrobloga

Jak zaoszczędzić na prezencie dla siostrzenicy #cebula ... wydrukuj go ;) , mała jest zagorzałym graczem #minecraft a zabawki z tej gry są dość drogie ;/ Nawet nie musiałem się bawić w blenderze bo wszystko już jest gotowe, w planach mam jescze wydrukować dla niej smoka, na tę chwile jest creeper i Steve z dodatkami, wszystkie elementy są ruchome i w miarę dobrze spasowane ogólnie super sprawa. Ahh no i jako że jest ze mnie leniwy wujek to dorzucę jej farby w prezencie bo mi sie nie chce tego malować xd. Ja będę miał mniej roboty ona więcej frajdy :)
Pozdrawiam #druk3d
B.....y - Jak zaoszczędzić na prezencie dla siostrzenicy #cebula ... wydrukuj go ;) ,...

źródło: comment_92GZnpI5mmtb8iULkErR9tB8sGCxPqng.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@wensz: Blender czasami coś odwali, przyczepi się do jakiejś legitnej krawędzi i każe mi poprawiać, no ale jak narazie to wszystko co robiłem w blenderze dało się wydrukować :)
  • Odpowiedz
@wysuszony: zależy od dokładności modelu, wypełnienia w środku, no i rodzaju materiału.
@Darasuum: lekko ponad 5tys. (drukarka+laser+skaner+troche materialu) nie jest jakaś super ale od czegoś trzeba zacząć, jestem również w trakcie robienia własnej drukarki ;)
  • Odpowiedz