Wpis z mikrobloga

@gangstaproblasta: jak nie będzie bardzo większy od mojego pierwszego note to go wymienię na n3 bo za niedlugo stuknie mu dwa latka tylko czy się opłaca skoro mi ten do wszystkiego wystarcza i nie muli. Musze to przemyśleć.
@desygnat: jak wyzej, ekran ma być wiecej niż 6 cala to sobie porownaj z innymi urzadzeniami i pomniejsz ramke o pare mm i note 3 wykapany. 800 to dobra wiadomosc, Exynosy widac za słabe są do tego produkcja jakos im slabo idzie
@madtrexx: w gry nie gram praktycznie na telefonie chyba, że w jakieś triple town czy też ostatnio wormsy. Nie mam czasu, a od tego tez mam konsole przenośne. Jedyne co mnie w moim note boli to jest to, że po aktualizacji bodaj z 2.3 na ics bateria krócej trzyma, a podobno na jb jeszcze krócej co wstrzymuje mnie przed aktualizacja. Nie wiem czy to polityka samsunga w postarzaniu sprzętu czy inna
@madtrexx: te informacje o 800 też nie są pewne.. ja myślę, że Samsung zrobi wszystko żeby jednak montować procesory produkowane przez siebie. Na razie pewnie mają jakieś problemy ze zużyciem energii (nagrzewaniem), ale mam nadzieję, że pracują nad tym i jest szansa, że do Note 3 włożą właśnie jego (może nawet z podbitym taktowaniem jak zawsze w Note)