Wpis z mikrobloga

Logicznie rozumując, mam ochotę zając się wyłącznie własnym życiem. Podróżować. Próbować co rusz nowych rzeczy. Nielogicznie ciągnie mnie do bycia z kimś. znaczy, zgodnie z natura. Ale nie układają mi się te relacje damsko-męskie. Jak oszukać ten zew, instynkt do posiadania rodziny, skoro mi to nie wychodzi i konstruktywnie zając się tylko własnym życiem? #rozowepaski #zwiazki
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pqp_1: pomoc. Lubię dla kogoś coś ugotować. Martwię sie, zwłaszcza jak ktoś narzeka, ze go coś boli. Można mi powiedzieć o swoich problemach i czasem uda mi sie mądrego coś wymyślić. Wolność, w sensie akceptacji kogoś jakim ktoś jest. Ale to sie chyba nie opłaca, bo: facet albo myśli, ze już zostanę na zawsze i sie przestaje starać. Przestaje sie troszczyć, bo w końcu ja taka zaradna i niezależna jestem.
  • Odpowiedz
@zawodolony-trol: "normalne", specjalnie to zaznaczylem, laski ktore wykorzystuja innych, sa nie normalne, a wedlug mnie ty sie do nich zaliczasz, bo stawiasz wymagania, sama nie dajac od siebie za wiele
  • Odpowiedz
@pqp_1: Dlaczego to kobieta ma wszystko oferowac, cala siebie, wszystko, co ma w sobie najlepszego ot tak?

Hmm.. Przeciez rozowe paski sa bardziej podatne na wyzyskiwanie. Zranienia. Upokorzenia.

Znam przypadek, w ktorym rozowy byl tak bardzo za niebieskim... Prala mu, sprzatala, wysluchiwala, masowala, wspierala... On chcial coraz wiecej i wiecej. Wiesz, jak to sie skonczylo? Bardzo zle dla niej. Raz sie zezloscila, bo powiedzial, ze wisi mu pieniadze w momencie, w ktorym ona kompletnie nie mogla znalezc zadnej pracy. Ani razu z nia nie poszedl szukac, nic - wyrabane po calosci. Za to, ze sie zdenerwowala, uderzyl ja. I w ogole bardzo jej sie odplacil ze hey. Na koniec, rozowy wreszcie zmadrzal i sie wyprowadzil. Po jakims czasie niebieski sie odezwal i powiedzial, ze w sumie, to ona byla bardzo fajna dziewczyna, ale i tak za malo go
  • Odpowiedz
@zawodolony-trol: a mam ci podawac przyklady ja, co laski sa w stanie zrobic drugiemu facetowi? mogli bysmy pisac tak bez konca.
To my wybieramy partnerow, myslisz ze obie sytuacje pojawily sie nagle? pierwsze symptomy ze ci dwaj goscie byli z-----i musialy sie pojawic wczesniej, to te laski nie chcialy ich zostawic, wierzyly ze ci goscie sie zmienia.

Po to sie spotykasz, po to rozmawiasz, po to mieszkasz z kims by widziec czy dana osoba jest z-----a czy nie, jak zobaczysz cos takiego to poprostu sie wycofujesz.

Moze mam za duzo doswiadczenia i za duzo widzialam i przede wszystkim cholernie sie boje, ze moglabym sie znalezc w
  • Odpowiedz