Wpis z mikrobloga

@marcooo80: Jako 27 lvl nie śmieszył mnie humor na poziomie gimbazy a byłem w kinie na premierze pamiętam że na sali byli ludzie co śmieli się z każdego beznadziejnego "gagu". Dziwie się że ten film ma na imdb aż 8.3 a przecież nie jest na poziomie któregokolwiek LOTR co zbierał takie oceny. Max to 6/10 a nie film roku.
  • Odpowiedz
@Metrocop: To tym gorzej świadczy o publiczności, że zebrał taką oglądalność i jeszcze będzie sequel. W którym co ma niby być? Bo suchary mają to do siebie, że śmieszą tylko raz (jeśli w ogóle). Tu pokazali już pełne spektrum niewybrednych gagów...
  • Odpowiedz
@marcooo80: ta ankieta idealnie oddaje poziom jakiemu odpowiadają ludzie, którym film się podobał.
Jest różnica pomiędzy humorem prostym i prostackim. Komiksy posiadają ten pierwszy, a film drugi. W dodatku film w niczym nie przypomina komiksów

Prawie tak słaby jak strażnicy galaktyki.


@Fox_Murder: ale Strażnicy akurat byli świetni

Fabularnie bez szału za to imo najlepiej odwzorowana postać komiksowa


@Gabishi: chyba sobie żartujesz, albo nigdy komiksów nie czytałeś

a co ma
  • Odpowiedz
@MorDrakka: Fakt, zapomniałem dodać że najlepiej odwzorowana postać komiksowa Marvela ( i jak dla mnie Batmanów). Film fabularnie był średni ,z drugiej strony był robiony pod jedną postać. Nawet nie liczyłem na nawiązania do serii takiej jak Deadpool Kills The Marvel Universe, Killustrated, czy też nowszej serii z 2013.
BTW, strażnicy świetny to mieli soundtrack ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Już kiedyś o tym dyskutowaliśmy


@B_P_R_D: bo ten temat powraca jak bumerang i za każdym razem jest to samo

@Gabishi: ja nie liczyłem na to, że będzie mieć jakieś nawiązania, ale że będzie to po prostu deadpool, a nie jakaś marna namiastka z żartami na poziomie gimbusów
  • Odpowiedz
No fantastyczny "bohater", nie ma co.


@prasowka: Przecież Deadpool to akurat tzw. antihero. Film i tak już przegapił wiele aspektów jego postaci, gdyby nie był dupkiem z ostrą wyjebiozą na straty postronne to w ogóle byłaby całkiem nie ta postać. Jeśli czyni dobro, to tylko dlatego że akurat mu się opłaca.
  • Odpowiedz