Wpis z mikrobloga

Deadpool to najlepszy bohater ostatnich lat - zajebisty film, z zajebistym humorem, dawno sie tak nie bawilem!

Zapraszam do ankiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #ankieta #truestory #film #deadpool #heheszki
Pobierz m.....0 - Deadpool to najlepszy bohater ostatnich lat - zajebisty film, z zajebistym ...
źródło: comment_gcTIEYwEdmmtglEOjdgourUe1VdGwcEX.jpg

Czy podobal ci sie Deadpool ?

  • Tak! 60.7% (1364)
  • Jestem ciotą i pajacem bez humoru i mi sie nie podobal 39.3% (882)

Oddanych głosów: 2246

  • 54
@marcooo80: Mi też się podobał. Humor bardzo na czasie i często oryginalny, ale żaden film o bohaterach nie poraził mnie bardziej niż Watchmen. Po prostu hit. Większość filmu nudna jak flaki z olejem, ale nic nie zmieniło mojego światopoglądu bardziej.
@Xarazix: Może odniesienia do pop-kultury są na czasie, trochę wyszukanych bluzgów, ale tak to mocno o niczym. Za 5 lat nie będzie już taki śmieszny, a tacy Watchmeni dalej są dobrym, solidnym filmem.

Deadpool - marne samodzielne filmidło z humorem rodem z gimbazy. Nic nie wnosi do świata Marvela, nie rokuje na sequel - taki tam fan-service.

EDIT: zapomniałabym #niepopularnaopinia
@prasowka: No widzisz przypomniał mi się taki moment jeszcze z gimnazjum "oh ile to lat" gdy w Naruto dwie osoby klocily się o sztuce. Jeden twierdził że coś co jest wieczne jest piękna, a kolejny że to co jest chwilowe.
Ją doceniam ten film ze względu na jego brak ambicji do przyszłości. To nie miał być kolejny Avengers tylko właśnie wyrwa z tego happyendowego świata w którym każdy bohater niesie w
@Xarazix: Czyli doceniasz gloryfikację bycie tępym łepkiem? W skrócie fabuła przedstawia się tak:
1. były trep dał się wrobić w "terapię", która go wyleczyła z nowotworu (a tylko to obiecywali)
2. potem płacze, że nie doczytał drobnym druczkiem i zrobili mu jesień średniowiecza z facjaty (w sumie dlatego, że się stawiał)
3. wydaje mu się, że to pozwala mu być dupkiem i zabijać nie tylko "winnych" (no bo jak nie doczytał,
@lightingball: No skoro mieszają w fabułę X-menów (dwóch, przyznaję, i to raczej mało popularnych), no to jakoś osadzają się w multiwersum.

Dobra zabawa jest dyskusyjna w tym momencie - pytanie, czy bawią jednorazowe suchary, które są zabawne, bo nowe. Dla mnie wyznacznikiem dobrej zabawy przy filmie jest to, ile i co z niego pamiętam. Nie pamiętam żadnych kwestii, a to jest zwykle wskazywane w Deadpoolu jako najlepsza cecha. No bo co
@PilariousD: Ale te filmy coś wnoszą do wspólnego uniwersum Marvela, prowadząc do jakiegoś wspólnego rozwiązania multifabuły.

Chyba że będzie jak w komiksie - Deadpool zabija wszystkich bohaterów Marvela, a potem swoich rysowników...