Wpis z mikrobloga

przed chwilą v-minister sprawiedliwości wypowiadał się o więziennictwie i z ciekawości sprawdziłem jak to jest z tą całą przemocą więzieniach: z jednej strony niektórzy twierdzą, że jest tam całkowicie spokojnie a z drugiej kotkiewicz pisze na swoim blogu, że podczas odsiadki młodociani kilka razy go pobili i oferowali lepsze traktowanie w zamian za usługi seksualne. symetrię też oglądałem i nadal nie wiem. może ktoś mi w końcu powie - biją i gwałcą się między sobą czy raczej nie?
#polska #kiciochpyta #ciekawostki #prawo
  • 11
młodociani kilka razy go pobili i oferowali lepsze traktowanie w zamian za usługi seksualne


@turbulencje: nie ma czegoś takiego, ten ktoś kto żądałby takich usług miałby pocisk od całego więzienia za pedalstwo.
jak jesteś normalny to jest w miarę spokojnie ale lekko nie jest.
@turbulencje: siedzialem za fraudy 4 miesiace


pelna kulturka, weekendy w domu, 6 godzin dziennie na swietlicy, telewizja, bilblioteka, pilkarzyki (konsole wtedy nie byly popularne jeszcze) w kiosku papieroski luzna atmosfera. Zadnej grypsery, zadnego cwelenia. Jako, ze zaklad byl w lesie xD to czasem naczelnik puszczal nas na grzyby.
@turbulencje: w areszcie czekał na wyrok, odsiadujesz póżniej w więzieniu albo zaliczają areszt na poczet kary.
Białołęka to jest wogóle komuna z tego co słyszałem to jeszcze rok temu wisiały tam obrazy Jaruzelskiego to możesz sobie wyobrazić.

Małolaty to jest osobna kwestia, takie skokobryki lubią robić przypały i lepiej nie siedzieć z takimi pod celą. Myślę że wkręcali go z tym seksem, takie dojeżdzanie psychiczne to jest jedna z rozrywek w
Ale w takiej sytuacji mógł zapytać jak się młody nazywa, skąd jest, otworzyć lipo i przypucować się na całe więzenie że siedzi z jakimś młodym co nazywa się xx i jest z xx i to jest pedał który chce się ruchać za paczke fajek. wtedy młody by miał #!$%@? na całe więzenie.

co? przecież to były jakieś młode patusy z tego co czytałem. reszta patusów uwierzyłaby chyba swojemu współplemieńcu niż nowemu więźniowi
@turbulencje: oczywiscie, ze jest.

myslisz, ze jak ludzie na stanowiskach ida do wiezienia za fraudy to siedza razem z kiblujacymi za morderstwa?

Warunki odbywania kary

W zakładzie karnym typu otwartego:

1) cele mieszkalne skazanych pozostają otwarte przez całą dobę,

2) skazanych zatrudnia się przede wszystkim poza terenem zakładu karnego, bez konwojenta, na pojedynczych stanowiskach pracy,

3) skazanym można zezwalać na uczestniczenie w nauczaniu, szkoleniu oraz zajęciach terapeutycznych organizowanych poza terenem zakładu
@turbulencje: myślisz że te patusy miały jakikolwiek status w tym więzieniu?
Jak pójdzie jakaś fama na ciebie to nie ważne jak ważny grypser jesteś będziesz się tłumaczył a jak wyjdzie jeszcze że pedał jesteś albo że się #!$%@?łeś to trafiasz do halin(na ochronki) a z tamtąd już się nie wychodzi, jesteś przestrzelony i #!$%@? będziesz się już "przyjażnił" tylko z pedofilami i gwałcicielami do końca kary i dla "normalnych" będziesz taki
@mistrz_tekkena: to miałeś mega lekko heh. W areszcie nie ma za bardzo segregacji, pijani rowerzyści siedzą z mordercami, nie ma miejsc i #!$%@?. Jedyne segregacje jakie obowiązuje to petka do petki a recydywa tylko z innymi recydywistami.