Wpis z mikrobloga

Wczoraj nie dałem rady, także dzisiaj skorzystam z chwili wolnego w pracbazie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już wspominałem w poprzednim wpisie, bardzo Ci Mirabelko dziękuję! Nicku nie pamiętam, bo listu ze sobą nie wziąłem, ale jeszcze post edytuję i zawołam po imieniu, chyba że wcześniej się ujawnisz ( ͡ ͜ʖ ͡) Wywiad środowiskowy wykonałaś perfekcyjnie, jak mój różowy czytał list to stwierdził, że za dużo o mnie wiesz, mamy ze sobą za dużo wspólnego i mam zerwać z Tobą kontakt i usunąć konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do zakupu takiego kubka już się przymierzałem od bardzo dawna także strzał w dziesiątkę! Energolka właśnie piję a podstawka pod telefon już wylądowała na korpobiurku. Koszulka pasuje idealnie :) Trochę boję się tych cykierków, na pewno skorzystam z rady i poczytam o nich w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja pierwsza #wykopoczta i od razu taka super paczka oraz list, który czytało się bardzo fajnie :) Jeszcze raz pozdrawiam Ciebie oraz wszystkich uczestników zabawy. Na pewno wezmę udział w następnej edycji!
Pobierz Xuxire - Wczoraj nie dałem rady, także dzisiaj skorzystam z chwili wolnego w pracbazi...
źródło: comment_t8exR7N5bt65w7eGT6Vs3ZFofszcawzZ.jpg
  • 3