Wpis z mikrobloga

#mojwykopnaandroida jest doskonałym przykładem jak w praktyce funkcjonuje i co najważniejsze sprawdza się #wolnyrynek. @chore_kalafiory własnymi siłami stworzył niepodważalnie lepszą aplikację wykopu na #android w porównaniu z ociężałym, niefunkcjonalnym, oficjalnym (można nawet rzec państwowym) klientem wykopu za którym pewnie stały duże pieniądze i cała masa programistów.
źródło: comment_XZbkM3ugoxFdQlNiLhDOP61wxqLrcQaH.jpg
  • 53
tylko u mnie nadal sie zawiesza wbudowana przegladarka, jak zablokuje odblokuje tel to juz nie moge przewijac stron :(


@seta1991: @chore_kalafiory aplikacją zajmuje się w wolnych chwilach, i próbuje co rusz wypuszczać nowe aktualizacje. Zawsze możesz zmienić w ustawieniach aplikacji aby linki otwierały się w twojej przeglądarce a nie w wbudowanej do czasu naprawiania problemu.

czekam aż ankiety będzie można zobaczyć :)


@El_Dugarro: Jak wyjdzie nowe API to na pewno
czekam aż ankiety będzie można zobaczyć :)

Jak wyjdzie nowe API to na pewno tak będzie


@NH35: nowa wykopowa appka stoi w większości na nowym API a nie ma ankiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NH35: ()
@seta1991: właśnie poprawiłem to, ale nie dam dzisiaj rady machnąć update'u apki
@Saute: błąd jest po stronie wykopu (dostęp do pw nie jest przyznawany mimo zaznaczonego chechboxa) - spróbuj wylogować się z aplikacji i usunąć apkę ze swojego profilu na webie, a potem jeszcze raz się zalogować w apce
@AlgorytmPrima: jeszcze nie wiem ococho, ale udało mi się zreprodukować
@El_Dugarro: nie wiem o co wam chodzi, te ankiety to najgorszy rak ostatnio na mirko, człowiek wchodzi pooglądać śmieszne obrazki a tam w gorących co drugie "podcierasz się prawą ręką czy lewą?" "grasz w gry czy ruchasz sra jak psa?" i tak do pożygu codziennie.
@Saute: @chore_kalafiory u mnie pw działa, z małymi błędami bo np jak wpiszę tekst to już nie mogę dodać załącznika a jak na początku dodam załącznik to nie mogę już dodać tekstu tylko muszę wysłać ale poza tym jest ok. Telefon oneplus one.
@chore_kalafiory: 1. Czy ja dobrze widze, ze na tej apce nie da sie cytowac osoby ktorej sie odpowiada? 2. Czesto po przeskoczeniu sieci lub paru godzinach nieaktywnosci apki w tle wywala mi "Niepoprawny klucz uzytkownika" przy kazdej operacji (klikniecie w jakis post na mirko lub zaplusowanie) jak chce kontynuowac przegladanie co jest totalnie irytujace bo moge byc w polowie goracych, chce wejsc w jakis post, pojawia mi sie ten blad i
@NH35: nie będę używał mój wykop póki nie będzie dla zdjęć nsfw blokady widoczności bo jak jadę autobusem to mi gołe baby wyskakują a w oficjalnej widzę tagi, obrazek mały i da się przelecieć szybko