Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek 20 lvl
jestem w związku z #niebieskipasek lvl 23
Ostatnio między nami jest jakoś inaczej. Z jego strony okej, zapewnia mnie ze mnie kocha i wiem ze nie kłamie. Ale z mojej się kompletnie ostudzilo.. traktuje go bardziej jak przyjaciela.. zresztą znaliśmy się rok czasu zanim byliśmy razem i przyjaznilismy się. Teraz poznałam pewnego faceta z którym tylko pisze (tzn ponowilam znajomość tak przypadkiem, od słowa do słowa, a poznaliśmy się już dawno) no i przez to czuje coraz chłodniej do mojego chłopaka, ten drugi jest całkiem inny. Do tego nie robię tego celowo, nawet nie wiem czy kiedykolwiek się spotkam z tamtym drugim.. Jak z mojej strony juz lodówka to może warto spróbować czegoś innego? Z drugiej strony jestem do niego mocno przywiązana i nie chce go też całkiem stracić.. boje się ze będe żałować.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 44
  • Odpowiedz
Anon: Jak to nie prowokacja to powiem tylko tyle - kolejna durna baba. Czy wy naprawde jestescie takimi egoistkami? Czy tylko o własnej dupie myslicie? Z innym piszecie, zdradzacie de facto emocjonalnie, ato duzo gorsze niz zdrada fizyczna bo przywiazuje do drugiej osoby umysłem, a nie tylko chwilowa przyjemnoscia ciała. Nie wiesz czy sie z nim spotkasz bo sie nie zabrał za dobrze za ciebie, ale emocjonalnie juz jestes przy innym :/ i jeszcze ten twój strach o własna dupe. Nie zerwe z tym bo będe sama i bede zalowac ;(

mam nadzieje ze on sam cie kopnie. i ten jeden i drugi. i ze bedziesz żałować, za swoje zdrady i egoizm. ale zeby cos do tego mozgu dotarło, a teraz jeste spo prost ufałszywa

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował:
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz fajny związek oparty na przyjaźni, wszystko między Wami ok, możesz mu zaufać i masz w nim wsparcie i chcesz z tego zrezygnować dla chwili motylków w brzuchu i zmiany? Masz 20 lat, za parę lat, mogę Cię zapewnić - będziesz rzygać tymi zmianami i modlic się o taki spokój i stabilizację jaką masz teraz. Jeśli czujesz, że musisz się wyszalec, to faktycznie nie marnuj chłopakowi życia i ruszaj
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak masz problem w związku to się go rozwiązuje ze swoim facetem.
A nie szuka innego. Ok, sam się znalaxzl - ale jesli widzisz, że zauracza Cie coraz bardziej to kontakt nalezy ograniczyć.
Jeśli zaleze Ci na chłopaku to porozmawiaj z nim, a nie z obcym facetem z internetu.
A jeśli uważasz, ze faktycznie to już koniec i nie chcesz z nim być, to mu to powiedz.
Ale potem pobadz troche sama, zamiast się od raxu na innego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zerwij znajomość z tym kolegą, mówię serio;
trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie? tak serio to trawa jest bardziej zielona tam gdzie ją podlewasz, więc zerwij kontakt, poświęć więcej uwagi swojemu partnerowi, wyjdźcie gdzieś we dwójkę, zacznij dbać o swój związek
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: standardowy lincz w komentarzach, czego ja sie spodziewałem XD
Typiarko - Ty jestes najważniejsza, wiec jesli czujesz, ze to nie to to zostaw chłopaka i idz sie troche wyszalej albo związ sie z tym innym. Jeszcze jestes młoda, także korzystaj z życia
  • Odpowiedz
Anka: Patrząc na niektóre komentarze zastanawiam się co z wami ludzie nie tak. Są młodzi, a Uczuciami nie da się sterować. Moim zdaniem to się zdarza, że będąc w Związku ktoś inny zawraca Ci w głowie i zwykle nie jest to ani wyrachowane tylko Przypadkiem. Wy od razu znaleźliście partnera na całe życie? Istotne jak dziewczyna zachowa się dalej. Jak nie będzie chłopaka oszukiwać tylko ta sytuacja spowoduje, że przemysli sobie
  • Odpowiedz