Wpis z mikrobloga

Mirki z #silownia #mikrokoksy #dieta #trojboj poratujcie jakimś dobrym artykułem na temat #intermittentfasting bo większość jakie znajduje to typowe broscience. Wszelkie porady również mile widziane. Interesuje mnie przede wszystkim czy ten system jedzenia ma wpływ na wyniki siłowe (pozytywny, negatywny). Zastanawiam się nad IF ze względu na oszczędność czasu i wole się nawpierdzielać 1x-2x a dobrze. Mój trening ukierunkowany jest w stronę trójboju, obecnie chcę zrzucić parę kg i mam trochę wątpliwości czy stosowanie IF nie odbije się na treningach.
  • 13
@masz_ty_rozum_i_godnosc: nom, rozdupcylem sie pieknie, nogi +10cm, lapska +4cm, na wadze ponad +15kg, a pas tylko 7cm ( ͡° ͜ʖ ͡°) reszte ciala nie wspomnie tez dopupcylo mi ladnie, no i sila tez #!$%@? w gore, a jadlem tylko 1h dziennie, polecam mocno mase na IF( ͡° ͜ʖ ͡°)
@masz_ty_rozum_i_godnosc: Trzymam okno od 12:00 do 16-21:00 (zależy jak mi się posiłki ułożą), jak mam możliwość robić trening w miarę wcześnie to nie ma posiłku przed treningiem. Jeśli wypada np. o 16:00, to wcześniej zjem coś lekkiego (zwykle warzywa). Gorzej jak trening muszę zrobić o 20:00 - wtedy większość kcal wpada przed treningiem i muszę ćwiczyć z pełnym żołądkiem (,)
Z innych obserwacji:
Próbowałem zejść z IF