Wpis z mikrobloga

#planetplus / cześć wszystkim!

Po pierwsze dzięki, że skorzystaliście z promocji AliExpress - cieszymy się, że wzbudziła Wasze zainteresowanie i chęć zapoznania sie z naszą ofertą ;-)

Po drugie - cieszymy się, że serwery nie padły bo #aliexpress dało radę przyjąć chyba rekordową ilość zamówień.
Po trzecie - dziękujemy za zweryfikowanie naszego regulaminu, sposobu wyświetlania ofert i chyba wszystkiego co jest związane z funkcjonowaniem naszego serwisu. Planet Plus działa od stycznia 2015 roku w swojej odsłonie, natomiast od 2013 roku działal pod serwisem jako Karta Plus (kartaplus.pl) - przez ten czas udało nam się rozpocząć współpracę z większymi bankami w Polsce i zwrócić Cashback ponad 300k użytkownikom - więc odpowiadając wprost - nie, nie zawiniemy się za miesiąc.

Po czwarte i na razie ostatnie - jak źle tagujemy to nas poprawcie! ;-)

Pozdrawiamy
Zespół Planet Plus
  • 52
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: Zróbcie CB z Allegro skoro z Aliexpress się dało, przecież Allegro to monopol e-zakupów w tym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest do dogadania, umówcie się na wódeczkę z prezesem i przedstawcie swoje argumenty (0.7, 1 etc.).
  • Odpowiedz
@PlanetPlus rozumiem, że jeśli moja transakcja z 20.04 (zgłoszona manualnie 22.04) jeszcze nie pojawiła się na moim koncie to w ciągu najbliższych dni powinna wskoczyć? Trochę zaczynam się niepokoić. Kupiłem w ten sam sposób trzy rzeczy na Ali - dwie wskoczyły, trzecia już nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hash87: Czyli transakcja została dodana do konta i czeka na weryfikację sklepu - i zapewne widnieje o statusie Weryfikowany. Zobacz nasz wcześniejszy wpis jak wygląda sprawa z transakcjami manualnie zgłaszanymi.
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: @szczesliwa_patelnia: słuchajcie z kontaktujcie sie bardzo proszę z biurem pomocy (formularz na stronie) ponieważ tylko dział obsługi klienta ma dostęp do transakcji i kont użytkowników - ze względów bezpieczeństwa, łatwiej bedzie nam zweryfikować i poprawić transakcje, ok?
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: ale mam się kontaktować mailowo rozumiem ? Bo przez formularze naliczania cashbacku czy błędnego cashbacku to ja tej sprawy chyba nie przedstawię, bo nawet nie wiem który jest za jaką transakcję ( ͡º ͜ʖ͡º) ?
  • Odpowiedz